Presunúť na hlavný obsah

Krásna Pauhofová, štýlová Wisterová, sexi Kerekeš a iné: Ryšavky valcujú cukríkové blondínky

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že slovenskému šoubiznisu „vládnu“ ženy s krásnymi blond vlasmi. Či už v divadlách, na televíznych obrazovkách, alebo vo filmoch. Opak je však pravdou a v poslednom období sa dostávajú do popredia krásky s ryšavou hrivou. Pozrite sa, ako sa presadili „ryšavky“ na Slovensku.

 

Táňa Pauhofová

Herečku Táňu Pauhofovú pozná mnoho ľudí. Môžeme ju vidieť na divadelných doskách alebo filmových plátnach. Jej herecký talent nemožno poprieť. V divadle hráva náročné úlohy, ktoré hravo zvláda.  

Barbora Švidraňová

Herečka s nádherným hlasom. Asi málokto vie, že Barbora Švidraňová je majiteľkou podmanivého hlasu. Zahrala si v niekoľkých televíznych seriáloch a väčšinou dostala úlohy „mrchy“. Herečka pritom tvrdí, že je dobrák od kosti.

Kristína Farkašová

Ryšavá herečka sa mometnálne venuje aj moderovaniu, ktoré ju veľmi baví. Je dramaturgičkou a PR manažérkou v jednom z divadiel. Nedávno sa stala maminou dvojičiek Matildy a Ely. Naplno sa teda momentálne venuje svojej rodine.

Eva Sakálová

Pomerne nová kráska na televíznych obrazovkách. Útle žieňa sa presadilo najmä vďaka účinkovaní v reklamách, no rýchlo našla uplatnenie aj v slovenskom seriáli. Eva Sakálová sa zamilovala do jogy, kvôli ktorej odišla na pár mesiacov do Indie, aby sa o nej dozvedela viac. Momentálne, ak máte záujem, môžete navštevovať kurzy jogy priamo u ryšavej herečky.

Vera Wisterová

Vera Wisterová sa presadila vďaka svojej šikovnosti. Už na základnej škole moderovala rozhlasové relácie. Postupne sa vypracovala a našla uplatnenie v niekoľkých komerčných rádiách i televíziach. Moderátorka vyzerá čoraz lepšie a venuje sa najmä cestovaniu so svojou rodinou.

Vica Kerekeš

Slovenská herečka s maďarskými koreňmi, za svojimi kolegyňami vôbec nezaostáva. Nová tvár sa so svojím výzorom, rýchlo stala jednou z najkrajších mladých herečiek súčasnosti. Tvrdí, že krása môže herečke veľmi pomôcť v kariére. Momentálne patrí medzi najobsadzovanejšie filmové herečky.S nahotou nemá problém, pretože je podľa nej prirodzená. Ktovie, možno ju uvidíme aj tak, ako ju Pán Boh stvoril.

Ktorá z týchto ryšaviek vám je najsympatickejšia?

spolu hlasovalo 2251 ľudí

- Najčítanejšie -