Presunúť na hlavný obsah

Nová a vylepšená, nespoznala sama seba!

Radosť zažiariť

Vynovená a vylepšená nie je len mladá mamička Veronika, ale v roku 2014 aj zmenáreň pod názvom „Radosť zažiariť“ realizovaná v Polus City Center. Dnešným dňom začíname už druhý ročník  úspešného projektu a prvá tohtoročná premena fakt stojí za pozretie. Predstavujeme vám Veroniku, ktorá po zmene nespoznala sama seba.

„Nechápem zo seba, ja som sa nechala obliecť do šiat? Toho som sa najviac bála!

To nie som JA!! Viete človeka prerobiť na počkanie.” to bola prvá spontánna reakcia Veroniky, keď sa zbadala v zrkadle. Prišla na stretnutie do Polusu skromne a so strachom, že  ona nie je pekná a pre ňu aj tak nič vhodné nenájdeme. Ale mýlila sa!  Poradili sme, nalíčili, upravili vlasy a výsledok je skvelý! Veronika je krásna a konečne to vidí aj ona.  

Novinkou našej tohtoročnej zmenárne je úprava vlasov našich zákazníčiek priamo v kaderníckom salóne v Poluse. Skvelé ruky profesionálov zo Štúdia krásy PIEROT v Polus City Center vykúzlili Veronike tento skvelý strih a oživili farbu vlasov.

Naša vizážistka, Veronika Vargová sa pohrala s farbami a výrazné dymové líčenie dodalo Veronike hĺbku, ženskosť a atraktívnosť.

Čo sa týka oblečenia, skvelý výber sme opätovne našli v Lindexe. Nová jarná kolekcia tejto jedinečnej predajne v Poluse je natoľko široká a rôznorodá, že si z nej vyberie naozaj každý. „Nezáleží či ste mamička na materskej, pracujúca žena, či teenagerka, nájdu tam široký výber všetky dámy a slečny. A hlavne aj tie, ktoré nemajú práve najdokonalejšiu- modelkovskú postavu a napriek tomu sa môžu obliecť pohodlne a vyzerať krásne. O tom svedčí aj výber pre Veroniku.“ zhodnotila Miroslava Dobiš Michalková, dvorná stylistka nášho projektu. 

Ako prvé sme zvolili oblečenie „na každý deň“ - na prechádzku s kočíkom, na kávu s priateľkou, pohodlné a pekné naozaj kamkoľvek. Pastelové odtiene budú kraľovať nadchádzajúcej jari a Veronike mimoriadne pristanú. Výrazne ju zjemnili a pridali jej na ženskosti. 

V druhom outfite vyzerala Veronika ako pravá dáma, ktorá ide na významné pracovné stretnutie. Dámy, ktoré nemajú veľkosť S či M majú často pocit, že do práce sa musia obliecť do tmavých farieb. A tu máte príklad, že aj dámam veľkosti XL pristanú svetlé farby a zaujímavé strihy. Nemusia sa obmedziť na čierne neforemné kostýmy.  Opäť sme outfit vyskladali v značke Lindex a doplnili ho topánkami a kabelkou značky Baťa.

Tretí outfit sme vybrali v predajni JASMINE. Nová jarná kolekcia tejto značky ponúka široký výber elegantných šiat v rôznych farbách a variáciách. Takéto oblečenie je elegantnejšie, vhodné či už na firemnú párty alebo napríklad aj večeru vo dvojici. Tmavá opticky zoštíhľuje a vysoké podpätky robia s postavou zázraky. Pokiaľ ste plnšej postavy vyvarujte sa vzorom, potlačiam a rôznym kvetovaným motívom. Najlepšie budete vyzerať v jednoduchých a dobre strihaných modeloch.

Oblečenie sme pri všetkých troch outfitoch doplnili pohodlnými topánkami, čižmičkami, kabelkami ale aj bižutériou z novej jarnej kolekcie predajne Baťa v Poluse.

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe