Presunúť na hlavný obsah

Spoveď novodobej zlatokopky: Odkryla tajomstvo, ako bez chrbtovej kosti vycicať z muža všetko!

Partnerské vzťahy

Niektoré ženy sú odmalička vychovávané tak, aby si hľadali len solídnych mužov s tučným kontom. Tí už ich prekukli a nenechajú sa len tak obalamútiť.

Barbora dlhý čas žila v našom hlavnom meste. Dlhonohá blondínka s poriadnou dávkou francúzskeho šarmu. Hoci pri pohľade na ňu zmäkol nejeden chlap, nie je prototypom prvoplánovej krásky, práve naopak, svoje prednosti si stráži a má ich len pre vyvolených. Vzhľadom na slovenské pomery sa jej tu nikdy nežilo zrovna najlepšie a preto sa rozhodla skúsiť šťastie v cosmopolitnom Londýne. O mužov nikdy nemala núdzu, no život tam jej poriadne zmenil pohľad na svet.

Novodobá zlatokopka, bezcharakterná mrcha alebo falošná matka?

29-ročná blondínka patrí medzi novodobé ženy, ktoré jednoducho mužom neveria. Ako každá žena, aj Barbora túžila po dieťatku a keďže nemala dlhodobý vzťah, sústredila sa na mužov – potenciálneho otca svojho dieťaťa. Čím skôr takéto muža nájdete, tým spokojnejší život budete údajne mať. A podmienka číslo jedna? Slušne finančne zabezpečený. „Pravidlo, že s mužom nikdy nechoďte do postele na prvom rande, je už prežitkom. Každý solídny muž si nevystačí s jednou ženou na celý život. Skôr, či neskôr ho omrzíte, tak prečo to neobrátiť vo svoj prospech,“ otvorene priznáva Barbora. Je to smutné, ale Barbora tvrdí, že pokiaľ sa naplno oddáte láske a manželstvu, nikdy nemáte istotu, či po vyprchaní tohto citu nezostanete na ocot. Mať svoje vlastné dieťa a finančnú istotu na celý život je preto z jej pohľadu veľkou výhodou. „Keď sa s mužom rozídete, je mu jedno, že nemáte kde bývať. Aspoň väčšine z nich. Ak ste ale matkou spoločného dieťaťa, nikdy vás neprestane úplne ignorovať. Je tak zabezpečené dieťa a vy spolu s ním,“ tvrdí Barbora, ktorá je matkou jeden a pol ročného synčeka. 

Láska na prvý pohľad nemusí byť vždy na celý život

„To, že niekto prežije lásku na prvý pohľad ešte neznamená, že bude na celý život. Doba je jednoducho veľmi zlá a ako ľudia sme si prestali vážiť hodnoty rodiny. V mojom osobnom prípade to dospelo do tohto štádia. Mnohí si môžu myslieť, že som vypočítavá mrcha, ale v skutočnosti som len realista, ktorý túži žiť šťastne,“ vychrlila na nás Barbora, ktorá momentálne pôsobí veľmi vyrovnane a spokojne. Boli sme pochopiteľne zvedaví, v akom vzťahu je s otcom svojho dieťaťa. Doteraz sme hovorili o vzťahu medzi mužom a ženou, no najpodstatnejšou a najohrozenejšou bytosťou je práve nevinnosť dieťaťa v takejto situácii. „S Alexom, otcom môjho synčeka sme v dobrom kontakte. Dohodli sme sa, že jednoducho k sebe nepatríme ako partneri, no ako otec má na malého všetky právomoci. Stará sa o neho a dokonca aj o mňa. Niekedy mám pocit, že sa skôr teší, keď už vyrastie, aby spolu mohli chodiť na rôzne dobrodružné jazdy alebo športovať. Paradoxom je, že sa vôbec nehádame, rešpektujeme sa a dokonca si veľmi dobre rozumiem aj s jeho terajšou priateľkou,“ dodáva na záver mladá mamička, ktorá ale povedala, že nevylučuje ani to, že by niekedy v budúcnosti mohli predsalen tvoriť pár.

- Najčítanejšie -