Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske hviezdy do svojich detí "vrážajú" tisíce: Takéto nezmysly majú doma!

Zahraničné celebrity

Ak máte dieťa, určite viete, že by ste mu zniesli aj modré z neba. Svetové celebrity tento výrok poňali svojsky a nakúpili deťom neskutočne drahé hračky. Chcete vedieť, kto má v detskej izbičke tie najluxusnejšie kúsky?

Pirátka Gwyneth

Ktovie prečo si hviezdna herečka vybrala do detskej izby pirátsky štýl. Gwyneth Paltrow a jej manžel, spevák skupiny Coldplay, Chris Martin sa síce budú po jedenástich rokoch manželstva rozvádzať, no do budúcna na deťoch vraj šetriť nemienia. Veď to ani nikdy nerobili! Prečo by potom kúpili synovi Bruceovi Mosesovi do izby obrovský koráb za tisíce dolárov? Celá izba je ladená v štýle filmu Piráti z Karibiku. Steny sú „more“ a v strede izby tróni luxusná posteľ – pirátska loď.

Heidi Klum a domček na hranie

Vychytená nemecká supermodelka Heidi Klum spolu s bývalým partnerom, spevákom Sealom na svojich štyroch potomkoch nešetrili! Len na hranie v záhrade im kúpili domček v tvare luxusnej pirátskej lode. Tá má dva vstupy, balkóny, typické pirátske zbrane a sťažeň ako normálna loď. Viete za koľko? Sumička to bola teda riadna! Za túto neobvyklú hračku dali takmer dvadsaťšesť tisíc dolárov. Aby dcéra Leni nežiarlila na typicky chlapčenské hračky, Seal a Heidi jej zriadili ružový budoár zdobený kryštáľmi „len“ za desať tisíc.

Blue Ivy a kôň za štyristo tisíc dolárov

Beyoncé a jej manžel, raper Jay-Z sú megalomani vo všetkom. Vo svojich nákladných šou, životnom štýle a okázalom luxuse, ktorý ich sprevádza na každom kroku. Ešte kým sa im narodila dcérka Blue Ivy Carter, stihli jej kúpiť štýlovú postieľku za tri a pol tisíc dolárov, kryštáľovú stoličku na jedenie za desať tisíc a vaničku na kúpanie za sedem tisíc. To však nie je všetko! Aby izbička ich vysnívanej malej princezny vyzerala naozaj ako v rozprávke, známa dvojica sa naozaj buchla po vrecku – za postieľku v tvare Popoluškinho koča minuli tridsať tisíc. Ak si to všetko zrátame, dvojica Jay-Z a Beyonce utratili za izbu pre svoju prvorodenú dcéru dvestoštyridsaťtisíc dolárov. Čo to však je v porovnaní s ich neskutočnými príjmami? Vraj Jay-Z je ten márnotratnejší z tejto dvojice. Za zlatého hojdacieho koňa „vysolil“ celkom štyristotisíc dolárov! Byť dieťaťom známych rodičov sa jednoducho oplatí!

- Najčítanejšie -