Presunúť na hlavný obsah

Najkurióznejšie fakty o nahých ženách, ktoré ste doteraz nevedeli: Skrývajú v sebe samé tajomstvá!

Sex

Ženské krivky sú ostro sledovanou záležitosťou a nežné pohlavie si je toho veľmi dobre vedomé. Toto telo však v sebe skrýva množstvo (ne)objavených možností, veď posúďte sami!

Pre mnohých ľudí a nielen mužov je ženské telo povžaované doslova za estetický zážitok či umelecké dielo. Ešte stále však prevláda tá myšlienka, že ženy nie sú so svojimi krivkami spokojné. V dôsledku toho sa sústreďujú na zoštíhľovaciu bielizeň, rôzne tabletky na zväčšenie poprsia a výnimkou nie je ani fakt, že drvivá väčšina z nich si kupuje o číslo väčšiu podprsenku. Pozrite si najkurióznejšie fakty o hriešnych ženských krivkách:

TOP 10 najkurióznejších informácií o nahom ženskom tele

1. Počas prežívania orgazmu sa v ženskom mozgu na chvíľu odstráni jedna jeho zložka a tou je strach.

2. Žena, ktorá má pravidelne sex, pôsobí telom a navonok až o 7 rokov mladšie.

3. Solar plexu (tretia čakra) – miesto asi dva prsty nad ženským pupkom, ktorého stimulácia vyvoláva v mozgu také procesy, že žena je schopná dosiahnuť silnejší a dlhší orgazmus.

4. Podľa výskumov majú niektoré ženy až niekoľko citlivých bodov a teda nie len jeden, o ktorom sa stále hovorí (bod G).

5. Väčšina žien je ešte stále nespokojná so svojím telom, čo sa odráža na kvalite ich sexuálneho života.

6. Ženská vagína má jednu výnimočnú schopnosť – a to čistenie samej seba, a tak nepotrebuje žiadne mydlo ani iné prípravky na umývanie.

7. Vagína ženy je zároveň schopná prehĺbiť sa až do 13 centimetrovej hĺbky, pričom v ojedinelých prípadoch ide aj o 20 cm!

8. Aj ženské bradavky môžu pociťovať orgazmus.

9. Ženské srdce bije počas vzrušenia oveľa rýchlejšie, než mužské.

10. Ženy sú schopné dosiahnuť niekoľko vyvrcholení po sebe, pričom nepotrebujú medzi tým žiadne prestávky.