Presunúť na hlavný obsah

Sexi fešák Leonardo DiCaprio konečne prehovoril: Toto má byť žena jeho snov!

Zahraničné celebrity

Úžasný herec, niekoľkokrát nominovaný na Oscara, konečne prezradil, aká by mala byť jeho partnerka do života. Zarážajúce je, že nejde o modelku!

 

Vlastnosti, ktoré sexi Leo o svojej nastávajúcej prezradil, sa diametrálne odlišujú od jeho zoznamu bývalých známostí. Ten obsahuje samé zvučné mená krásnych žien, ktoré živia predvádzacie móla. Ako sám herec povedal pre zahraničný magazín Marie Claire, jeho vysnívaná nemusí byť svetoznáma supermodelka patriaca do skupiny anjelikov Victoria´s Secret.

Pre hollywoodsku hviezdu sú vraj podstatné úplne iné veci. Podľa jeho slov miluje zábavné ženy, ktoré dokážu vtipne a pohotovo reagovať v každej situácií. Sme radi, že zoznam vlastností, ktoré by mala mať ideálna žena, nezačína mierami a nekončí časom, ktorý slečna strávila na prehliadkových mólach. 39-ročný herec, ktorý naposledy hviezdil v kultovom filme Vlk z Wall Street, teda podľa vlastných slov nemá zálusk iba na modelky. To, že jeho bývalé priateľky mali spoločné povolanie, je tak pravdepodobne iba „hlúpa“ zhoda náhod. Faktom však ostáva, že momentálne udržiava vzťah s mladučkou modelkou Toni Garrn, ktorá určite spĺňa všetky Leove požiadavky – je vtipná, skromná, jednoducho dievča do koča i o voza. Nuž, držíme palce...

A aký je Leonardov názor na manželstvo? „Stane sa to vtedy, keď sa to stane. Ja by som len chcel, aby sa to stalo prirodzene," priznal pre magazín Marie Claire.

Tieto krásky podľahli hercovmu šarmu:

Gisele Bundchen

Naomi Campbell

Erin Heatherton

Bar Refaeli

Aktuálna priateľka Toni Garrn

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus