Krásne Slovenky a ich recept na dokonalú figúru: Vďaka tejto strave majú božské telá!

Chudnutie a diéty je to, čomu sa nevyhnú ani naše hviezdy. Vieme, ako sa stravujú a čomu vďačia za postavičky ako lusk!

Známe Slovenky prezradili recept na štíhlu líniu.

Známe Slovenky prezradili recept na štíhlu líniu.

Zdroj: Braňo Šimončík, Facebook, Ján Zemiar

Simona Brnová

Krásna Simona sa môže pochváliť naozaj dokonalým telom. Chcete vedieť, ako to robí? „V mojom prípade to nie je o cvičení. Nemám naň čas a nedarí sa mi k nemu donútiť. Snažím sa obmedzovať sladké a vynechávam pšenicu. Tú nahrádzam najmä špaldovými produktami. Musím však pripomenúť, že okolo dvoch detí je dosť behania a aj nočné vstávanie robí svoje. Kilá sa na mňa nemajú kedy nalepiť,“ povedala pre Feminity známa modelka.

Anna Amenová

Krásna mamina dvoch dcér, Terezky a Nicolky, je známa svojou bielkovinovou diétou, pri ktorej sa nekonzumuje žiadne pečivo, cestoviny, zemiaky ani ryža. Dovolené je len mäso, syry, zelenina a vajíčka. Vďaka tejto diéte sa Anička dostala po pôrode do formy ako šibnutím čarovného prútika.

Dara Rolins

Speváčka s postavou bohyne si na svojom jedálničku dáva záležať. Okrem toho, že pravidelne cvičí a trénuje, veľkú časť jej "menu" tvorí zdravá strava. Keď chce však trochu schudnúť, zameria sa na ryžu a naordinuje si trojdňovú ryžovú očistnú kúru. O tom, že funguje, sa môžete presvedčiť pri pohľade na Darine dokonalé krivky.

 

Tamara Heribanová

Známa moderátorka a spisovateľka patrí k prirodzeným „mäsožrútom“, no k jedlu má veľmi pozitívny vzťah. „V jedení sa neobmedzujem a zbožňujem také tie typické jedlá našej kuchyne ako sú bryndzové halušky, pečené kura od babky s kompótom, sviečkovú na smotane s knedľou. Pravdou však je, že skoro vôbec nejem sladkosti, ani čipsy alebo iné ´nezdravšie´ veci. Sladené malinovky nepijem skoro vôbec, najviac mi chutí minerálka s citrónom. Podľa mňa je však najdôležitejšie, aký máme k jedlu vzťah, ak riešime tému diét. Jedlo nám má padnúť na úžitok, netreba sa ho báť. A to staré známe platí vždy: Všetkého s mierou," povedala exkluzívne pre Feminity sympatická Tami.

 

Henrieta Mičkovicová

Herečka, ktorá púta pozornosť postavou dvadsiatky, vraj nedrží žiadne špeciálne diéty, len si pri jedení vyberá kvalitné potraviny. Na kvalitnom a zdravom jedle si dáva obzvlášť záležať. Ak chcete byť ako Heňa, mali by ste zabudnúť na biely cukor, múku a iné „jedy“.

Adela Banášová

Známa moderátorka je zarytá vegetariánka a telo rada potrápi aj v posilňovni s trénerom. Rovnako ako Henrieta, aj Adela si vyberá, čo dá na tanier a uprednostňuje výsostne zdravé potraviny.

Nela Pocisková

Krásna a sympatická herečka má postavu, ktorú jej môže závidieť nejedna z nás. Dokonale ploché bruško, vyrysované, pevné paže a štíhle nohy. Za všetko vraj vďačí pohybu, ktorý miluje. Pre Feminity však v minulosti priznala, že sa snaží nejesť pečivo a výrobky obsahujúce pšenicu.

Foto:
Facebook, Braňo Šimončík, Ján Zemiar
Zdroj:
Bibi

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba