Presunúť na hlavný obsah

Energická „ryšavka“ Vera Wisterová žiari, ako nikdy predtým: Ukázala rodinku a prezradila vtipné detaily!

Feminity TV

Moderátorka Vera Wisterová sa na verejnosti objavuje skôr sporadicky. Naplno sa venuje rodinným povinnostiam a ako mamička dvoch synov to nemá ľahké. Prezradila, ako to zvláda i to, čo pre ňu znamená tohtoročná dovolenka.

 

Sympatická červenovláska sa iba pred nedávnom stala dvojnásobnou maminou. Starší syn Harlow sa môže tešiť z mladšieho brata Thea. Jej život sa tak momentálne „točí“ okolo troch chlapov. Keďže manžel Jeremy veľa cestuje, moderátorka má čo s chlapcami robiť. Funkcie však majú pekne podelené a vzorný manžel je i vzorný otec. Keď sú všetci spolu, radi navštevujú bratislavskú ZOO, kde si užívajú jeden druhého a spoločne strávený čas. Chlapci o program núdzu nemajú a Jeremy sa im s láskou venuje. „Môj manžel veľa cestuje, čiže on keď príde, je hlavne taký animátor. Vyhadzuje tie deti do výšky a všetky tie veci, ktoré ja nevládzem robiť a nemám na to už energiu. Čiže on je taký hlavný animátor a ja sa starám o tú logistiku,“  opisuje moderátorka.

I keď sa manžel veľmi snaží, aj on dokáže svoju partnerku „naštartovať. Moderátorka má totiž veci, ktoré jej dvíhajú tlak. „Keď v noci idem vymeniť plienku dieťatu a zakopnem o manželove nohavice, z ktorých on len vystúpil a sú v strede izby,“ prezradila na seba Vera.

A ako vyzerá letná dovolenka cestujúceho manžela a manželky na materskej dovolenke? Veľmi zaujímavo a pre mnohých i netradične. Na otázku, či sa niekam tento rok chystajú, Vera odpovedala takto: „To by som rada, ale pre nás asi bude dovolenka, keď budeme spolu na jednom kontinente.“

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s Verou Wisterovou a dozviete sa i to, aký je jej najhorší dovolenkový zážitok

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus