Presunúť na hlavný obsah

30 kíl nadváhy dolu a je z nej kráska: Tajomstvo superštíhlej postavy Jessicy Simpson odhalené

Zahraničné celebrity

Celý svet po pôrode blond speváčky s napätím sledoval, či sa dostane opäť do svojej hviezdnej formy. Dnes je zase ako prútik. Vieme, ako to docielila!

Základom je podľa krásnej speváčky jesť päťkrát za deň jedlá obsahujúce vlákninu a proteíny. Jej diéta má tri štádiá – rýchly nástup, pokročilé štádium a „zvyšok života“. Jessica je momentálne na druhej úrovni.

Z „veľryby“ sexica

Čo sa týka váhy, Jessica bola dlhú dobu ako na hojdačke. Obdobia nadváhy striedali tie štíhle, bolo vidieť, že blond hviezda to s postavou a najmä s udržaním štíhlosti nemá jednoduché. Momentálne je však vraj so svojím telom mimoriadne spokojná a nemieni viac experimentovať. Jessica okrem upraveného jedálnička aj cvičí trikrát do týždňa v posilňovni. Tréningy sa odzrkadlili najmä na jej vypracovaných lýtkach, ktoré rada „prevetrá“ nosením krátkych šiat.

 

Superzdravý jedálniček

Jessica, ktorá pravidelne je päť jedál každý deň, si potrpí na kvalitnej strave plnej vitamínov, minerálov, stopových prvkov a vlákniny. Jej päť jedál zostavil tréner podľa tohto vzorca – dvakrát za deň si dopraje zeleninové alebo ovocné koktejly, dve desiaty a jedno hlavné jedlo. V tretej fáze by mala jesť už dve hlavné jedlá, dve menšie desiaty a piť len jeden koktejl.

 

Čo si môžete naservírovať?

Na raňajky je dobré začať ovsenou kašou alebo smoothie, ktoré obsahuje hrozno, hrušky, avokádo, špenát, limetkovú šťavu a jogurt. Ak vás prepadne doobeda hlad, pomôže vám plátok morčacích pŕs s jablkom. Pripravte sa, že obed nebude štandardný kus mäsa s ryžou či zemiakmi. Jessica si môže vychutnať len „hnedé smoothie“ zostavené trénerom. Obsahuje espresso, stéviu a prášok zo semien šalvie. Nasleduje ďalší „snack“ - niekoľko kúskov stopkového celeru s arašidovým maslom, ktoré ju zasýtia až do večera. Ako posledné jedlo si Jessica môže naservírovať grilovaný stejk s baby špenátom. Ako dresing jej tréner odporúča extra panenský olivový olej. Tak čo, vyskúšate jedálniček známej speváčky aj vy?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus