Presunúť na hlavný obsah

Po rokoch prežitých v Karibiku sa vrátila na Slovensko a zažiarila

Radosť zažiariť

Oslovil nás nádherný mail a príbeh pani Silvie, ktorá nám zaslala prihlášku do zmenárne v Poluse.

 

„Pred pár dňami som bola v Poluse a zaujalo ma oznámenie o novom ja. Oslovilo ma to natoľko, že keď som prišla domov, hľadala som viac informácií na internete. Výsledkom toho  je moja prihláška do vašej zmenárne. Niečo o mne. Volám sa Silvia, mám 38 rokov, dve deti 9-ročného syna a 3-ročnú dcéru, starám sa o ne sama. A tak často nič nestíham. Žila som viac rokov bez make-upu v tropickom pralese v karibskej časti Kostariky a pred pár týždňami som sa vrátila s cieľom usadiť sa teraz na Slovensku, dopriať deťom slovenské vzdelanie. Takže som v bode silnej transformácie mňa ako ženy, hľadám samu seba. A  verím že čoskoro sa mi podarí nájsť si aj nové zamestnanie.” A bolo rozhodnuté, pani Silvia so zaujímavým životným príbehom sa stala ďalšou našou adeptkou na premenu v rubrike  RADOSŤ ZAŽIARIŤ. Pani Silvii sme poradili a veríme, že čoskoro nájde svoju vysnívanú prácu a na Slovensku  sa jej bude dariť.  Zo srdca jej to prajeme.

Táto dáma ani nepotrebovala výraznú premenu, len dodať správnu inšpiráciu, poradiť  s farbami, strihmi, s úpravou a štýlom. Necítila sa dobre vo vypasovaných modeloch a vysokých podpätkoch, preto sme jej poradili, že krásna, štýlová a elegantná  môže  byť aj v pohodlných modeloch šiat a topánok. V kaderníckom salóne PIEROT v Poluse upravili jej kvalitné, husté vlasy do pohodlného  a moderného účesu a oživili farbu i strih . Vizážistka Slávka Šokoťková nalíčila Silviu úplne jemne, a najmä prirodzene, nakoľko nie je na každodenný make-up zvyknutá. Takto krásne učesaná a nalíčená  spolu s módnou stylistkou Mirkou Dobiš Michalkovou absolvovali prehliadku módnych predajní v Poluse a našli vhodné elegantné,  ale aj pohodlné  modely,  ako ušité pre Silviu.

Ako prvú sme navštívili predajňu CAMAIEU, kde nás na prvý pohľad zaujali bodkované šaty, ktoré svojím strihom dodávajú postave dievčenskosť a mladosť. Keďže Silvii sa veľmi hodia farby, doplnili sme tieto šaty lososovým sačkom, na ktorom sme vyhrnuli rukávy. Kabelka a sandálky na platforme rovnakej značky už len podčiarkli ženskosť tohto modelu.

Druhý outfit je z novej kolekcie značky ORSAY a tvoria ho veľmi pekne strihané šaty výrazne ružovej farby.  Pani Silvia predsa len na chvíľku zapózovala aj vo vysokých podpätkoch značky Baťa, ktoré sú vďaka platforme pohodlnejšie ako sa na prvý pohľad zdajú.

V predajni značky MANGO sme objavili skvelý, elegantný, ale  zároveň pohodlný model v podobe čiernych letných šiat. Zaujímavosťou je nevšedný strih s dlhou šifónovou sukňou, ktorá jemne odhaľuje nohy. Takýto model je kompromisom pre dámy, ktoré chcú ukázať nohy, ale na mini sa necítia. Keďže šaty majú bohatú aplikáciu v dekolte šperky sú v tomto prípade zbytočné. Topánky aj kabelku sme dokombinovali zo širokého výberu tej istej značky.

Milé dámy, prajeme Vám krásne leto, užívajte si slniečko, oddych a dovolenku. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@polus.sk. Po letnej, dovolenkovej pauze sa Vám opäť prihlásime a v septembri  budeme hľadať nové jesenné a zimné trendové modely v Polus City Center.  Nákupné centrum Polus chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte ”Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko - mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu.

Myslíte si, že pani Silvia vďaka projektu Radosť zažiariť omladla?

spolu hlasovalo 12 ľudí

Áno
12
Nie
0

- Najčítanejšie -