Presunúť na hlavný obsah

Rozchody prominentných párov šoubiznisu, ktoré (ne)prekvapili: Títo to nakoniec zabalili

Slovenské celebrity

Tak, ako nové lásky vznikajú, tak niektoré aj zanikajú. Rozchod neminie ani známe osobnosti šoubiznisu a aj keď je niektorých párikov škoda, taký je život. Pozrite si, u koho iskra lásky vyhasla za posledné mesiace.

Leoš Mareš a Petra Faltýnová

Najčerstvejším a ostro sledovaným rozchodom je ten medzi moderátorom Leošom Marešom a modelkou Petrou Faltýnovou. Temperament v ich vzťahu rozchodne nechýbal. Pár, ktorý nevie byť spolu, ale ani od seba sa už raz rozišiel a je preto otázne, ako dlho títo dvaja bez seba vydržia.

Alena Šeredová a Guianluigi Buffon

Modelka Alena Šeredová tvorila pár so slávnym futbalovým brankárom niekoľko rokov. Ich vzťah na pohľad pôsobil priam rozprávkovo a idylickú rodinku im nejeden človek v dobrom závidel. Prevalenie nevery zo strany športovca bolo preto šokujúcou správou nielen pre jeho manželku, ale pre celý svet.

Jitka Válková a Miroslav Cipra

Misska a speváčka Jitka Válková je v susednom Česku veľmi známa a štýlová žena. Po svojom boku mala fitness trénera Mira Cipru, ktorý bol od nej o niekoľko rokov starší. Napriek tomu si dvojica rozumela niekoľko rokov. Krátko po rozchode si modelka našla mladšiu náhradu.

Boris Kollár a Andrea Heringhová

Podnikateľ Boris Kollár je známy svojou náklonnosťou k ženám, no zatiaľ jedinou, s ktorou žil a má až dve deti bola Andrea Heringhová. Hoci mu odpustila viac, ako by bežná žena zniesla, napokon to aj tak vzdala. Život po boku takto žiadaného muža musí byť totiž poriadne náročné.

Zuzana Haberová a Ivan Bindas

Dcéra známeho hudobníka Paľa Haberu, spisovateľka Zuzana Haberová sa ešte len nedávno ukazovala po boku rádiového spíkra Ivana Binďa. Obidvaja majú po krátkom čase od rozchodu nových partnerov, ktorých súkromie si pevne strážia.

Eva Cifrová a Ivo Klec

Glamour modelka Eva Cifrová je pastvou pre mužské oko a nejeden muž je z nej poriadne bez seba. Randenie s tenistom Ivom Klecom jej takisto nevyšlo, hoci sa dvojica k sebe nesmierne hodila. Blondínka nemá v poslednej dobe šťastie v láske, no pri pohľade na ňu je otázne, či dokážu muži držať na uzde pocit žiarlivosti.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus