Zviditeľni sa s FEMINITY: Mladá podnikateľka, ktorá vidí každú nevestu ako jedinečnú bytosť

Medzi mladých ľudí, ktorí začali podnikať a chcú robiť len tú najlepšiu prácu, patrí aj Martina Tóthová, ktorá svoj život a prácu „zasvätila“ svadbám. Nevestám sa snaží ponúkať len to najlepšie. Posúďte sami.

Martina Tóthová je mladá podnikateľka, ktorá vidí v každej žene jedinečnú bytosť

Martina Tóthová je mladá podnikateľka, ktorá vidí v každej žene jedinečnú bytosť

Zdroj: Martina Tóthová

 

Mladá podnikateľka Martina Tóthová síce vyštudovala právo, no vybrala sa úplne iným smerom. Už niekoľko mesiacov má otvorený svadobný salón Caroline's v Bratislave, kde prezentujee svoju značku svadobných šiat Caroline's. Ako sama hovorí, táto práca je najmä o tom, ako z budúcich neviest urobiť jedinečné princezné. „Od konkurencie sa odlišujem hlavne tým, že ponúkam svadobné šaty, ktoré sú jedinečné, krásne a zaručene ich neobjavíte v inom svadobnom salóne. Veď predsa každá žena je výnimočná a zaslúži si vyzerať viac, než očarujúco vo svoj veľký deň. My sa snažíme krásnymi šatami zvýrazniť jej jedinečnosť,“ predstavila nám svoje „tajomstvo“ Martina.

Mladá žena má však v rukáve ešte niečo, na čo môže byť právom hrdá a zaslúži si náš obdiv. „Táto práca je veľmi kreatívna, už aj tým že spolupracujem s renomovanými slovenskými návrhármi a dávam im možnosť ukázať ich talent, ktorý je podčiarknutý v ich modeloch. Aj tieto modely nájdete u mňa v salóne. Hlavne sa snažím priniesť na tento trh niečo nové a zároveň, aby to bolo cenovo prijateľné aj pre naše zákazníčky,“ pokračuje táto šikovná a krásna žena. Vo svojej predstave o podnikaní má jasno a presne vie, čo chce ženám priniesť: „Motto salónu znie luxus, ktorý si môže dopriať každá žena a toho sa chcem držať.“

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

Foto:
Martina Tóthová
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba