Takýmito krásnymi dcérami sa môžu pochváliť známe tváre: Spoznávate v nich rodičov?

Mnohé známe tváre ukrývajú doma tieto poklady. Dcéry zdedili iba to najkrajšie a vyrástli do krásy. Uhádnete, o koho ide?

Dcéry známych tvárí vyrástli do krásy

Dcéry známych tvárí vyrástli do krásy

Zdroj: Instagram, Facebook

 

Katarína Rozborilová

Aj keď má dcéra Vila Rozborila 25 rokov, stále vyzerá mlado a veľmi atraktívne. Plavovláska je známa tým, že sa chce presadiť bez pomoci svojho otca. Katarína je krásna žena, ktorá svojím sviežim a mladistvým lookom pôsobí ako príjemná a milá osoba.

Vanessa Šarköziová

Tento poklad, ktorý má doma cigánska diablica Silvia Šarköziová, netreba vôbec predstavovať. Vanessa Šarköziová je totiž v šoubiznise ako doma. Úspešná umelkyňa neustále potvrdzuje, že okrem talentu má aj šmrnc, exotický výzor a poriadnu dávku sexepílu.

Emma Müllerová

Emma Müllerová, dcéra moderátorky Soni Müllerovej, je celá mama! Špecifický úsmev iba dokazuje, že je vernou kópiou svojej mamy, ktorá na ňu môže byť hrdá. Výrazné črty tváre a hlboké oči roba z Emmy neprehliadnuteľnú krásku.

Kristína Malachovská

Moderátorka Iveta Malachovská sa môže pochváliť takouto krásnou dcérou. Kristína Malachovská má už devätnásť rokov a pozornosť na seba púta korunkou v podobe kučeravých vlasov. Šibalský úsmev prezrádza, že vo svete sa určite nestratí. 

Natália Kisková

Dcéra prezidenta Slovenskej republiky Natália Kisková je prvá „princezná“ našej krajiny. Mladá Natália je veľmi sympatická a krásna mladá žena, ktorá sa môže pochváliť úsmevom ako z amerického filmu. Tmavé vlasy a oči ju robia neprehliadnuteľnou a Natália si tak musí zvyknúť za záujem fotoaparátov a kamier. 

Alexandra a Patrícia Barkolové

Dcéry známej moderátorky Eriky Barkolovej vyrástli do krásy. Alexandra aj Patrícia si už vyskúšali pózovanie pred fotoaparátmi a cítia sa ako ryby vo vode. Všetko, čo sa od začínajúcich modeliek vyžaduje, obe krásky rozhodne majú. 

Barbara Heribanová

Barbara Heribanová je najmladšou dcérou známej moderátorky a autorky Aleny Heribanovej. Aj táto plavovláska miluje originalitu a odlišnosť. Outfity má vždy zladené do posledného detailu a rada kombinuje veci, ktoré sú na prvý pohľad možno nekombinovateľné. Krásna „Babsi“ jednoducho rozžiari všetkých vo svojom okolí.

Foto:
Facebook, Instagram
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba