Presunúť na hlavný obsah

Najväčší „klamári“ podľa znamenia zverokruhu: Vodnár nás vodí za nos, Rak sa chytá do vlastnej pasce!

Zábava

Klamstvo sa neodpúšťa, s výnimkou toho, ktoré je kvôli dobrej veci. Ktorí ľudia majú tendenciu vodiť nás za nos a aké sú ich dôvody? Časť z toho prezrádzajú hviezdy.

Vodnár

Vodnár sa nenechá ničím a nikým obmedzovať. Je ťažké odhadnúť jeho povahu, nakoľko je plný paradoxov a protikladov. Spomedzi všetky znamenia je označovaný za rodeného klamára. Klamstvo je súčasťou jeho každodenného života a nekonečné sľuby tiež.

Ryby

Ryby sú vo vnútri veľmi krehké a zraniteľné bytosti, no navonok sa to snažia zakrývať. Obmieňajú masky na tvári – tvária sa ako obetaví ľudia s milosrdnou povahou, ktorí sľúbia aj modré z neba, no skutočné činy nikdy nevidno v dôsledku ich lenivosti.

Baran 

Pri Baranovi človek nikdy nevie, na čom je. Toto znamenie sa usiluje o osobnostný rozvoj a nepotrebuje klamať. Nič neplánuje a žije prítomnosťou, v ktorej, ak sa dostane nečakane do problému, zaklame v dôsledku toho, aby si pomohol.

Býk

Býk je lojálny a trpezlivý človek, ktorý prirodzene dobre vychádza s ľuďmi. Jeho veľkou slabosťou je to, že nedokáže povedať „nie“ a tak sa často upíše vlastným sľúbom, ktoré nie je schopný dodržať alebo naplniť. Je v tom však celkom „nevinne“.

Blíženci

Blíženci sú veľmi komunikatívne a spoločenské povahy, ktoré majú niekedy dva životy. Jeden prispôsobivý a jeden prelietavý, v ktorom častokrát natárajú hlúposti, akým ani oni sami neveria. Slovám jednoducho nedávajú extra hodnotu a tak si ani neuvedomujú, že niekoho tým zavádzajú. Netreba sa na nich spoliehať, ale brať ich s rezervou.

Rak

Rak vyhľadáva slabšie povahy ľudí, aby im mohol síce podať pomocnú ruku, no to len z dôvodu vlastného uspokojenia malého ega. V otázkach komunikácie sa stávajú obeťami vlastných sľubov. Dokážu klamať, no ak im na to niekto príde, stiahnu sa do bezpečia a trvajú na tom, že ten, kto to pokazil, nie sú oni. Vyhnite sa ústnym dohodám s nimi a radšej sa poistite zmluvou na papieri.

Lev

Suverénne vystupovanie, zdravé sebavedomie a nebojácnosť robí toto znamenie prekvapivo čestným. Lev má totiž obrovskú hrdosť a nikdy by sa neponížil hraním špinavej hry. Čo na srdci, to na jazyku, aj keď ho to môže stáť stratu partnera, no viete aspoň, na čom pri ňom ste.

Panna 

Najčistejšie znamenie je zároveň aj najčestnejším. Nehrnie sa do niečoho, čo nedokáže naplniť a zbytočne si nedáva veľké ciele. Je preto spoľahlivým človekom vo všetkých smeroch. Má dobre vyvinutý zmysel pre detail, a tak mu nič neunikne.

Váhy

Váhy patria medzi nekonfliktné znamenia, ktoré sa radšej zdržia komentára, než aby si mali niekoho pohnevať. Niekomu sa však môžu práve týmto správaním zdať falošné a bez názoru. Váhy neradi zavádzajú, no častokrát klamú sami seba.

Škorpión

Škorpión sa zaujíma o všetko skryté, pretože verí, že za tým je niečo viac. Neznáša autoritu a tlak spoločnosti. Spolieha sa predovšetkým sám na seba a keď zlyhá, je ochotný urobiť čokoľvek, aby z danej situácie vyšiel von ako nevinný. Klamstvo využíva ako zbraň na ochranu svojho postavenia.

Strelec

Strelec je označovaný za večného hľadača pravdy. Aj preto sa vyhýba akýmkoľvek konfliktom spojeným s intrigami, klamstvami a nečestnou hrou. Je príliš hrdý na to, aby sa do takéhoto niečoho púšťal. To ale neznamená, že je kľuďas. Práve naopak, je veľmi implulzívny a citovo založený.

Kozorožec

Kozorožec si stráži svoje súkromie a málokoho si pripustí k telu, preto môže pôsobiť niekedy povýšenecky. Z každej situácie sa snaží vyťažiť maximum, no ak mu niekto stojí v ceste, nie je ochotný pomáhať si klamstvami a podrazmi. Radšej sa vyhýbavo stiahne a zaujme neutrálny postoj, vypočuje si viaceré strany, no je si vedomý toho, že je lepšie si nechať tieto správy v tajnosti, aby sám nespadol do klamstva.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus