Presunúť na hlavný obsah

Farebné tenisky bodujú na celom svete: Elegantná a zároveň pohodlná kombinácia je pre tých odvážnejších

Móda

Neónové tenisky ovládli módu a kombinujú sa naozaj so všetkým. Elegantná sukňa alebo denimové nohavice – vždy vyzerajú absolútne perfektne.

 

Bláznivo neodolateľné

Kto by to bol povedal, že aj tenisky dokážu takto poblázniť verejnosť. A práve „neónkam“ sa to podarilo a vytvorili doslova explóziu na módnej scéne. Obľube sa tešia bez ohľadu na vek a vidieť ich naozaj v najrôznejších kombináciach. Pôsobia mladistvo, štýlovo a veľmi trendy. Sú pohodlné a ak sa správne doladia, môžeme ich nosiť aj k elegantným outfitom. Pozrite sa, v čom sa ukrýva čaro výrazných tenisiek.

Zázrak módy!

Tajomstvo je v stylingu, ktorý hrá v tomto prípade veľkú úlohu. Prvoplánové kombinácie strácajú na neuveriteľných možnostiach, ktoré tieto tenisky ponúkajú. Dokážu dostať akýkoľvek outfit na úplne inú úroveň. Leto si pýta farby a práve preto sú tieto tenisky veľmi obľúbené. Odvážne ženy hrdo neón nosia, no nevyhnú sa zvedavým pohľadom, v ktorých sa strieda záujem a zvedavosť. Sukne, nohavice, elegancia, ležérnosť. Neón sa dá zakomponovať jednoducho všade!

Spolu s neonovými teniskami prišiel veľmi praktický, moderný a zároveň veľmi štýlový spôsob obliekania na (takmer) každú príležitosť. Spoločnosť ich svojím postojom povýšila na konkrétny životný štýl, ktorý je typický práve pre priaznivcov výraznej obuvi. Obľúbená je žltá, ružová, modrá, zelená a oranžová. Heslo je jasné - čím výraznejšie, tým lepšie.

- Najčítanejšie -