Presunúť na hlavný obsah

Slávne hviezdy dovolenkujú v obľúbených letoviskách Slovákov: Pozrite si, kde ich môžete stretnúť!

Zahraničné celebrity

Španielsko, Francúzko a Taliansko obľubujú aj najznámejšie hviezdy. Chcete vedieť, kde ich stretnete a kam sa oplatí vyraziť?

Voňavé Porto Cervo

Zamilovala si ho sexbomba Pamela Anderson, spevák Seal, miliardár Flavio Briatore, Heidi Klum, speváčky Rihanna i Mary J. Blige. Víno, cestoviny a krásne more, presne to vás čaká, keď vyrazíte na sever Sardínie. Piesočnaté pláže a azúrové more, príznačné pre Porto Cervo, vyhľadávajú aj tí najnáročnejší dovolenkári.

Elegantné Monako

Nicole Scherzinger, Cara Delevingne so Selenou Gomez, Kate Moss a všetci, ktorí prahnú po dokonalom a okázalom luxuse, si v tejto destinácii prídu na svoje. Kasína, nóbl reštaurácie, promenády s tými najvychytenejšími podnikmi, presne to všetko sľubuje a do bodky splní Monako.

Pulzujúca Ibiza

Rita Ora, Lenny Kravitz, Justin Bieber, Lindsay Lohan, modelky Doutzen Kroes, Naomi Campbell, Kate Moss a mnoho iných si prichádza vychutnať divokú Ibizu. Dokonalá zábava i relax, presne to je to, čo ponúka vychytený ostrov v Stredozemnom mori.

Luxusné Saint Tropez

Chris Brown, Leonardo Dicaprio, Karolina Kurkova, Elton John, Kate Moss, Rihanna, Gwen Stefani a známe tváre celého sveta si chodia každoročne vychutnať tento rezort určený najmä pre horných desať tisíc. Ak sa tam vyberiete aj vy, ostanete ohromení prímorskou nonšalatnou atmosférou, ktorá je pre Franzúzsko príznačná.

Korenistá Marbella

Eva Longoria, Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Antonio Banderas a mnohí iní si obľúbili výlety do Andalúzie. Costa Del Sol je rajom milionárov, zlatokopiek, celebrít i televíznych hviezdičiek.

Slnečná Formentera

Paris Hilton, Bar Refaeli, Orlando Bloom a iní si zamilovali atmosféru ostrova Formentera. Ak hľadáte kompromis medzi luxusom a pohodlím, prídete si na svoje aj vy.

- Najčítanejšie -