Presunúť na hlavný obsah

Hviezdy s plastikami, o ktorých ste doteraz netušili: Tieto si tiež kvôli dokonalosti ľahli „pod nôž“!

Zahraničné celebrity

Aj tie najprirodzenejšie pôsobiace celebrity majú za sebou nejaký ten zákrok, ktorý im pomohol vyzerať tak, ako ich poznáme dnes. Vedeli ste, že aj tieto známe tváre majú za sebou plastiky?

Jennifer Aniston

Aj vy v každom filme obdivujete jej dokonalé dvojky? Tie sú takisto ako herečkin zúžený nos výsledkom práce plastického chirurga. Namiesto silikónov však použil prirodzenejšiu výplň.

Gisele Bundchen

Ani brazílska gazela sa nenarodila dokonalá. Aj modelka si na začiatku kariéry dopomohla silikónovými implantátmi a plastikou nosa.

Blake Lively

Prsia, zuby a ovela užší nos smerujúci nahor. Takto dnes vyzerá nová, vylepšená blond herečka. Dobre odvedená práca!

Ashlee Simpson

Pred piatimi rokmi prešla kompletnou premenou. Schválne, uhádnete, čo všetko má sestra slávnej speváčky Jessicy Simspon „urobené“?

Kate Hudson

Patrila k najplochejším herečkám, dnes sa pýši malými, no dobre vyzerajúcimi jednotkami. Kate si vraj svoj nový vylepšený hrudník nevie vynachváliť.

Scarlett Johansson

Scarlett patrí k najsexi herečkám Hollywoodu, no na to, aby mohla patriť k „áčkam“, podstúpila aj ona zopár zákrokov – ten najviditeľnejší – nos, už pred pár rokmi. Prsia sú však pravé!

Hillary Duff

Známa speváčka bola v mladosti ploché, nosaté dievča s nepekným úsmevom. Jej dnešný zjav jej však dáva hneď niekoľko dôvodov na úsmev, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus