Presunúť na hlavný obsah

Obľúbené tváre z obrazovky sa zabávali: Diablica s dcérou ako sestry, nevinná kráska sa zmenila na šelmu!

Slovenské celebrity

Mohlo by sa zdať, že slovenské krásky nám už nemôžu ukázať nič, čo by nás prekvapilo. Opak je však pravdou, pretože i tento raz sme ich „nachytali“ v niečom, čo by ste (možno) nečakali. Svoj štýl teraz predviedli v uliciach Bratislavy, kde sa konala módna prehliadka.

 

Stanislava Pavolová

Moderátorka Stanislava Pavolová je známa svojou krásou figúrou a ležérnym štýlom. Mimo obrazoviek ju vo vysokých podpätkoch stretnete len výnimočne. Aj napriek tomu vyzerá Stanka výborne a v pohodlnom outfite, ktorý tvoria denimové kraťasky, voľné tričko a nízke topánky, pôsobí mladistvým a veľmi príjemným dojmom. Navyše, veľmi elegantne ukázala aj štíhle nohy, na ktoré môže byť naozaj hrdá.

Silvia Šarköziová

Cigánska diablica Silvia Šarköziová (vpravo) spolu s dcérou Vanessou (vľavo) vyzerajú ako dvojičky. Obekrásky svojim outfitom dodali šmrnc a štýl, ktorým pútali pozornosť okolia. Čiernobiela kombinácia v podaní speváčky vyzerá elegantne a veľmi svedčí jej postave. Maxisukňa je momentálne veľmi trendy, takže Silvia zvolila naozaj správne.

Vanessa Šarköziová

Denim, ktorý zvolila Vanessa jej obopína postavu a necháva tak vyniknúť všetkým jej prednostiam. Farebný akcent v podobe pastelovej kabelky oživil celkový dojem a čierne lodičky s otvorenou špicou patria do šatníka každej ženy. Vanessa zdôraznila svoju mladosť čelenkou, ktorú doladila ku kabelke.

Zuzana Haasová

Obľúbená herečka Zuzana Haasová tento raz stavila na bezprostredný štýl a pohodlie. Modré šortky a biely top so zaujímavou potlačou zvýrazňujú jej peknú, opálenú pokožku. Balerínky, ktoré si zamilovala nejedna z nás, pôsobia príjemným, nerušivým dojmom a outfitu žiadnym spôsobom neubližujú, ale práve naopak. 

Petra Bubeníková

Mladá herečka Petra Bubeníková, ktorú môžeme pravidelne sledovať v obľúbenom seriáli, naozaj prekvapila. Výrazný overal s leopardími vzormi bol naozaj neprehliadnuteľný. Outfit už nezaťažila ničím nápadným a overal doplnila jednoduchými telovými lodičkami na zlatom podpätku.

Petra Palevičová

Jemnosť, pasletové farby a elegancia. Takto by sa dal zhrnúť outfit, ktorý zvolila herečka Petra Palevičová. „Sudkyňa“ vie, ktoré farby jej svedčia k ohnivým vlasom a pokožke. Pastelový odtieň tyrkysovej farby v kombinácii s denimom je ideálnou voľbou pre ryšavú herečku. Strih nohavíc lichotí jej postave a vyčesaným účesom zvýraznila svoju tvár.

Ktorá kráska vás svojím outfitom "dostala" najviac?

spolu hlasovalo 549 ľudí

- Najčítanejšie -