Presunúť na hlavný obsah

Najhorúcejšie celebritné telá v plavkách roku 2014: Tieto krásne ženy sa majú čím pochváliť!

Zahraničné celebrity

Pod šatami sa dá ukryť hocičo a šikovné ruky niektorých stylistov častokrát na celebritách zamaskujú menšie nedostatky. O to viac si zaslúžia vašu pozornosť tieto najkrajšie telá!

Miranda Kerr

Austrálska modelka Miranda Kerr je po rozchode s Orlandom Bloomom doslova na roztrhanie. Ako to už u žien býva, na povrch vyplával ešte viac jej sexepíl, ktorého má viac než dosť. Plavovláska nepatrí medzi prvoplánové sexice, no za jej božským telom sa otočí nejedno mužské oko.

Irina Shayk

Ruská modelka Irina Shayk je jednou z najvýraznejších komerčných modeliek, ktoré možno prirovnať k bohyni. Jej ženské krivky a zmyselný výraz obdivujú okrem mužov dokonca aj ženy po celom svete a málokedy sa nájde nejaká, ktorej by sa Irina nepáčila.

Arianny Celeste

Modelka a dievča z ringu je známa svojou pýchou na svoju postavu. Arianny a jej exotický vzhľad z nej v plavkách vytvárajú divošku. Spojenie jemnej krásy s drsnejšou profesiou je to, čím si získava rešpekt u mužov.

Candice Swanepoel

Juhoafrická topmodelka Candice Swanepoel je v spodnej bielizni a v plavkách ako doma. Jej telo ju živí a hoci Candice bez pushupky nemá taký objemný hrudník ako na vyretušovaných fotografiách, je oveľa viac sexi. 

Bar Refaeli

Jedným z najobdivovanejších tiel sveta má modelka izraelského pôvodu Bar Refaeli. Na jej tele nenájdete ani len náznak celulitídy a táto kráska presne vie, ako predviesť svoje krivky aj počas bežných dní v civile, kedy jej to veľmi pristane.

Joanna Krupa

Americká televízna hviezda je rada stredobodom pozornosti a napriek sexi telu si zachováva akýsi nadhľad a nepôsobí namyslene. Na jej nohách možno pozorovať vyrysované svaly, ktoré sú odrazom aktívneho pohybu. Blondínka tak má všetko to, čo si muži na prvý pohľad všímajú.

Alessandra Ambrosio

Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio je ostro sledovaná nielen na móle, ale aj mimo neho. Napriek dvom pôrodom je jedna z najžiadanejších modeliek sveta.. Pri pohľade na jej figúru v civile sa ani len nečudujeme.

Rihanna

Čerešničkou na torte najhorúcejších tiel nie je síce modelka, ale speváčka Rihanna. Napriek tomu, že jej krivky nepatria medzi ideálne miery módneho priemyslu, Rihannine telo obdivujú tie najslávnejšie topmodelky sveta. Sebavedomie a silné ženské zbrane vie dokonale využívať vo svoj prospech.

Kto má podľa vás najsexi telo pre rok 2014?

spolu hlasovalo 791 ľudí

Rihanna
46

- Najčítanejšie -