Presunúť na hlavný obsah

Rozchod im prospel: Tieto slávne krásky žiaria a chlapa k tomu nepotrebujú!

Zahraničné celebrity

Niekomu rozchod prospeje. Niektoré celebrity si z neho ťažkú hlavu nerobia. Chcete vedieť, ktoré?

Jennifer Lopez

Po rozchode so zajačikom Casperom Smartom speváčka žiari a predvádza sa ako násťročná. Postavu bohyne na to má, nechýba jej ani optimizmus a energia. Hovorí sa o veľkom comebacku J LO. Latinodiva oslňuje, kade chodí. 

Gwyneth Paltrow

Rozchod so spevákom Chrisom Martinom, lídrom kapely Coldplay, zvláda blondínka bravúrne. Na spoločenských akciách rozdáva úsmevy na počkanie, reaguje chladne aj na novú priateľku jej ex, Jennifer Lawrence. Nuž, niektoré dámy by si z nej mali brať príklad.

Britney Spears

Speváčka nemá šťastie v láske, no po tom, čo sa rozišla s barmanom Davidom Lucadom, si užíva slobodu a vrhla sa všetkými silami do práce. Predstavila novú líniu spodnej bielizne, objavuje sa na spoločenských akciách a vyzerá, že jej naozaj nič nechýba. Nový účes len podčiarkuje esprit, ktorý vyžaruje.

Jordin Sparks

Šmrncovná speváčka tvorila až do nedávna pár s r´n´b spevákom Jasonom Derulom. Neprekonateľné rozdiely však zapríčinili, že dvojica šla od seba. Ako sami vidíte, speváčke táto zmena statusu na single ženu, prospela. 

Vanessa Hudgens

Muzikálový pár Zac Efron a Vanessa Hudgens už netvoria dvojicu. Mnohí si povedali, škoda, no dvojici zainteresovaných rozchod vôbec neprekáža, stále spolu údajne trávia veľa času. Vanessa nevyzerala nikdy lepšie, čo myslíte?

- Najčítanejšie -