Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie klamárky v Hollywoode: Tieto hviezdy zavádzali celý svet smiešnymi výmyslami!

Zahraničné celebrity

Klamú ako na bežiacom páse. Tieto hviezdy si vymýšľajú a balamutia svet bez akýchkoľvek výčitiek.

Kim Kardashian

 

Známa reality hviezda spraví vždy zo všetkého veľké divadlo. Inak tomu nebolo ani pri svadbe s basketbalistom Krisom Humphriesom, ktorá bola len zástierkou na privolanie publicity. Hviezda sa po krátkom čase s manželom rozviedla, no sláva jej ostala. Košér však nie je ani jej slávny zadok, ktorý vyzeral na začiatku kariéry celkom inak ako dnes. Jedným z veľkých prešľapov sú aj jej naplánované zásnuby s raperom Kanye Westom. Snubný prsteň sa totiž v šou objavil oveľa skôr ako práve spomínané okázalé "pytačky" na štadióne.

 

 

Lindsay Lohan

 

Najprv klamala, že kokaín, ktorý polícia našla v jej vrecku nie je jej, neskôr kvôli upadajúcej sláve zverejnila zoznam jej údajných milencov. Mnohí z nich však tvrdia, že s herečkou nič nemali. Žeby ryšavka klamala?

 

Paris Hilton

 

Problémová dedička impéria Hilton má rovnaké výhovorky ako jej bývalá kamoška LiLo. Marihuana, kokaín ani iné povzbudzujúce látky, ktoré u nej polícia nájde, jej, ako inak, nikdy nepatria. Klamstvo! O Paris je známe, že sa takejto forme zábavy vôbec nevyhýba, práve naopak. Všimnite si aj čivavu Tinkerbell. Myslíte si, že ide o toho istého psíka? Kdeže. Blondínka ich mení, aby boli čo najmenšie a najzdravšie, a prezentuje ich stále ako spomínaného Tinkerbella, ktorý stál na začiatku jej kariéry. Ak si to však logicky vezmeme, nebol by dnes už trochu pristarý?

 

 

Nicole Scherzinger

 

Ubrala si dva roky. Vystupuje mladšia, ako v skutočnosti je. Keď sa klamstvo prevalilo, len sa rozpačito usmiala, že vždy túžila mať o dva roky menej. Nuž...

 

 

Natalie Portman

 

Natalie si pridala pár centimetrov, aby vraj pôsobila sebaistejšie a dôležitejšie. Médiá však krútia hlavou, načo bola táto lož dobrá pre ženu, ktorá svojou inteligenciou strčí do vrecka aj na slovo vzatých odborníkov.

 

 

Fergie

 

Speváčka pred časom všetkých šokovala klamstvom, že je tehotná a do sveta vypustila spolu s partnerom fotku, kde jej drží bruško. Všetko podporila veľavravným tehotenským statusom na sociálnej sieti.

 

 

Miley Cyrus

 

Klamala, keď bývalého partnera Liama Hemswortha oslovovala "môj manžel". Nemala problém ani titulovať sa za vydatú ženu. Ako neskôr vysvitlo, všetko bola lož a Miley je dnes opäť sama a slobodná.

 

- Najčítanejšie -