Robert Pattinson vás zavedie ku hviezdam

Tohto charizmatického herca si pravdepodobne pamätáte ako upíra Edwarda Cullena z Twilightu alebo romantického hrdinu z filmu Voda pre slony.

Robert Pattinson vás zavedie ku hviezdam

Robert Pattinson vás zavedie ku hviezdam

Zdroj: Barracuda movie

Tento krát ho však uvidíte ako „obyčajného“ vodiča limuzíny v snímke režiséra Davida Cronenberga Mapy ku hviezdam, ktorý má slovenskú premiéru 30.októbra.

PattinsonCronenberg sa v minulosti stretli pri natáčaní filmu Cosmopolis. V tomto filme si Pattinson paradoxne zahral multimilionára, ktorý sa počas celého filmu pasažierom limuzíny. Ich predchádzajúca spolupráca bola dôvodom prečo Cronenbergovu ponuku zahrať si v Mapách ku hviezdam prijal ešte pred tým ako si prečítal scenár. Keď sa k nemu nakoniec dostal po dvoch stranách vedel, že vrukách drží niečo neobvyklé, komický a zároveň nebezpečný príbeh.

Dej príbehu sa točí okolo rodiny Dr. Stanford Weiss (John Cusack) a jeho manželky Christiny (Olivia Williams). On je psychoterapeutom, ktorý sa stará o hollywoodske hviezdy a zároveň  autorom úspešných motivačných kníh.  Christina  sa snaží rozvíjať  hereckú kariéru ich trinásť ročného syna Benjiho, ktorý je detskou hviezdičkou a od svojich deviatich rokov bol na protidrogovej odvykacej kúre. Zatiaľ čo ich dcéra Agatha (Mia Wasikowska) bola pre zmenu prepustená z liečebne  kde sa liečila z pyromanie a vracia sa späť do rodiny.

Agatha sa po návrate stane osobnou asistentkou otcovej hviezdnej klientky, starnúcej herečky Havany Segrand (Julianne Moore). Tá sa neustále vyrovnáva so slávou svojej mŕtvej matky. Aj preto sa zo všetkých síl snaží natočiť remake filmu zo 60.rokov, ktorý jej matku preslávil. A aby toho na ňu nebolo málo musí čeliť nočným návštevám matkinho prízraku. Jediným kto vidí životy hollywoodskych hviezd a hviezdičiek s nadhľadom je šofér limuzíny Jerome (Robert Pattinson). Ale aj on túži po filmovej sláve.

Film Mapy ku hviezdam môžete vidieť v kinách od 30.októbra.

VIDEO: Pozrite si trailer a zistíte, že tento film jednoducho musíte vidieť

Foto:
Barracuda Movie
Zdroj:
PR článok

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba