Presunúť na hlavný obsah

Vymenili kilá za svaly: Tieto hviezdy si vďaka športu vyformovali tip top postavičky!

Zahraničné celebrity

Nie je chudnutie ako chudnutie. Vďaka cvičeniu sa podarilo zmeniť svoju vizáž nejednej známej tvári. Tu sú tie najznámejšie z nich.

Jessica Simpson

Isté obdobie z nej bola bacuľka úctyhodných rozmerov. Po narodení dcérky Maxwell sa nevedela vymaniť z kruhu jedenia, chudnutia a jojo efektov. Po narodení syna Ace Knutea si však povedala dosť a stavila na prísny jedálniček zložený najmä z konzumácie smoothies a tvrdého tréningu. Už po pár mesiacoch bolo vidieť prvé zmeny a dnes je z nej opäť blond dračica, na ktorú sme boli zvyknutí celé roky.

Kate Hudson

Na spoločenských udalostiach, ktorých sa v poslednej dobe charizmatická herečka zúčastnila, šokovala prítomných jej krásne vytvarovanou štíhlou postavou. Ako cituje herečku denník Daily Mail, vraj nejde o žiadne tajomstvo krásy, žiaden zázrak, len pravidelný tréning pilatesu. Tomu sa herečka popri dvoch deťoch venuje už pätnásť rokov. 

LeAnn Rimes

Americká country speváčka uplynulých pár rokov tvrdo cvičí jógu a prepadla vraj aj behu. To sa v plnej kráse prejavilo aj na jej štíhlej postave, ktorej nechýba ani vyrysované bruško a krásne tvarované paže. LeAnn si špičkovú kondíciu udržuje aj upraveným jedálničkom, zostavenom najmä na mäse a zelenine.

Cameron Diaz

Hollywoodska herečka v posilňovni tvrdo maká už roky. Snáď ani nemala obdobie, kedy by vyzerala zle, alebo by bola mimo formy. Kondíciu si udržiava cvičením jogy, posilňovaním a plávaním. Síce ju mnohí kritizujú za jej prílišné nadšenie športom, ona sama sa vraj cíti vo svojom tele naozaj výborne. Tento fakt sa odráža aj navonok, čo poviete?

Jessica Biel

Dlhé prechádzky so psami, beh a hodiny v posilňovni udržujú herečku Jessicu Biel v ukážkovej forme. Jej postava je už roky terčom obdivu mužov i žien. V ankete o najžiadanejšie telo dokonca vyhrali paže Jessicy prvé miesto! Musíme uznať, jej ramená a krásne tvarované ruky patria k tým najkrajším v Hollywoode.

Vyšportovaná postava ktorej hviezdy je podľa vás najkrajšia?

spolu hlasovalo 923 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus