Presunúť na hlavný obsah

Toto je najvypracovanejšie telo v slovenskom šoubiznise: Ako vyzerajú tréningy tejto krásky?

Slovenské celebrity

Slovenská fitnesska Nikola Weiterová sa cvičeniu oddala naplno. Jej vyrysované telo, na ktorom nenájdete ani gram tuku, o tom jasne svedčí.

Kráska k športu vždy inklinovala a preto bolo iba otázkou času, kedy mu úplne podľahne. Stalo sa a Nikola sa zaradila medzi naše TOP fitnessky, ktoré sa vysoko umiesťnujú na každej možnej súťaži. Na svojom konte má titul majsterky Slovenska, Európy a dokonca aj sveta v Bikini Fitness. Prvé miesto získala i v súťaži, ktorú organizoval sám svalnáč Arnold Schwarzenegger.

Aj napriek vypracovaným krivkám vie, ako byť zvodnou cicou

Keďže tmavovláska cvičenie a šport úplne miluje, niet divu, že dnes disponuje telom, aké nemá (takmer) žiadna Slovenka. Krivky, ktorými sa Nikola môže pochváliť a vďaka ktorým sa dostala na vrchol svojej kariéry, neustále naberajú na obrátkach a je len otázkou času, kedy na jej tele uvidíme ešte viac svalov. Aj napriek tomu, že Nikola má vypracovanejšie telo ako väčšina žien, dokáže upútať pozornosť hneď na prvý pohľad aj svojou ženskosťou. Stále vie ovládať svoj sexepíl i tajné triky, ktoré ju zmenia na zvodnú cicu a tak sa môže tešiť pozornosti (nielen) mužov. Fitnesska je skvelým príkladom toho, že vypracované telo a ženskosť dokážu fungovať spoločne aj bez toho, aby niekto vôbec pochyboval. Pre Feminity.sk Nikola prezradila, ako vníma svoj život, ktorý zasvätila športovému životu.

Čo Vás viedlo k tomu, aby ste sa športu začali venovať takýmto profesionálnym spôsobom?

"Skôr ako som robila fitness, venovala som sa profesionálne tancu. Na tréningy a športový zdravý životný štýl som bola teda zvyknutá. Do fitka som začala chodiť len tak, sama pre seba. Zaplatila som si osobného trénera, ktorý bol zhodou okolností slovenský reprezentant v naturálnej kulturistike. Videl do toho športu a upozornil ma na otváranie novej kategórie vo fitness a to bikini fitness. Nakoľko som mala dobré výsledky a cvičenie mi išlo a bavilo ma to, spýtal sa, či by som to nevýskúšala. A tak som skúsila prvú súťaž, ktorú som vyhrala. Následne po nej prišlo ďalších 11 vyhratých súťaží. Ako jediná Slovenka som získala profi kartu a vtedy sa fitness stal mojou prácou."

Čo Vám aktívny životný štýl dáva do života?

"Je to nielen o aktivite, ale najmä o zodpovednosti, režime, sebazaprení, určení cieľov a ich dosiahnutí. Tento šport a môj životný štýl ma rozhodne spravil silnejším a odolnejším človekom."

Ako často trénujete?

"V príprave na súťaž trénujem každý deň, niekedy aj dvojfázovo. V "off season" som vo fitku štyrikrát do týždňa."

Máte nejaké ciele, ktoré si túžite určite splniť?

"Moje ciele si stanovujem postupne a rozumne. Som viac-menej realista. Dá sa povedať, že takmer žijem svoj sen. Stojí to veľa námahy na všetkých frontoch, nielen vo fitku, no faktom zostáva, že stále idem dopredu a má to celé význam a zmysel. Takže najdôležitejšie pre mňa je nestagnovať."

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus