Presunúť na hlavný obsah

Obľúbená intímna úprava „tam dole“, ktorá pobláznila ženy: Naozaj sa toto mužom páči?

Sex

Ženské lono si vyžaduje rovnakú pozornosť ako celkové telo. Zatiaľ čo ony sa snažia vyzerať čo najlepšie, pre mužov je to častokrát stále akýmsi tabu.

Ženské telo je doslova darom od Boha a aj keď nie je tip-top súmerné, nič mu nezabráni v tom, aby pôsobilo pre opačné pohlavie sexi. Podobne ako sa však menili trendy ženských kriviek a od kyprejších tvarov sa prešlo k tým vyhladenejším, zmenili sa aj trendy zostrihu. Tie sú všetkým dobre známe, no sme si istí, že to, čo sa páči ženám sa rovnako páči aj mužom?

Ženy čoraz viac pristupujú na trend „nahladko“, muži zostávajú konzervatívnejší

Sto ľudí, sto chutí. Trend nahladko dokonale ovládol ženské mysle a je v oblasti úpravy čoraz viac vyhľadávaný. Ženy si čoraz viac vážia svoju intimitu a mužovi chcú dopriať to najlepšie z nej. Ovplyvnil ich zároveň trend orálneho uspokojenia, ktorý bol zo strany oboch partnerov veľakrát podceňovaný. Ženské lono sa stalo čoraz väčším centrom pozornosti a ženy chcú mužom chutiť čo najlepšie. Oveľa viac si začali zakladať na vzhľade, resp. tvare svojej vagíny či ohanbia. S tým sa rozšíril skôr trend labioplastiky, pomocou ktorej dokážu šikovné ruky chirurga dosiahnuť tvar podľa ženskej predstavy. Tá je ovplyvnená pochopiteľne tou mužskou. Ako si ale ideálnu ženu „tam dole“ predstavujú muži?

A ako to vidia muži?

„Ženské lono je pre mňa atraktívnejšie, keď je úplne nahladko. Rád sa nechám uspokojiť ústami a to isté doprajem aj svojej partnerke. Je pre to pre mňa oveľa príjemnejšie mať na to skvelý základ. Okrem toho, ženská vôňa sa dostane oveľa viac do popredia.“
(Rado, 34 rokov)

„To, či je na pásik alebo úplne nahladko mi je celkom jedno. Nevidím v tom až taký rozdiel. Dôležité je, že to nie je kučeravé ako kedysi. To by ma dokázalo naozaj odradiť. Pre mňa je príťažlivý skôr tvar a pružnosť. To sa dá našťastie ovplyvniť zdravým životným štýlom. A samozrejme, to, čo robí veľké divy je ženská vôňa.“
(Jaro, 37 rokov)

„Mne sa páčia ženy s tenkým pásikom. Precíznosť tohto zostrihu je naozaj veľmi sexi a vzrušujúci. Zároveň viem, že sa žena o seba stará a je hrdá na svoju sexualitu. Možno som stará škola, no nahladko je to pre mňa až príliš monotónna záležitosť. Milujem ženské tvary a prirodzenosť k tomu jednoznačne patrí. Oveľa viac by mi vadilo, keby bola nahladno a s vyrážkami“.
(Peter, 41 rokov)