Presunúť na hlavný obsah

Správanie žien, ktoré muži nevedia vystáť: Tieto "maličkosti" stoja za rozpadom väčšiny vzťahov!

Partnerské vzťahy

Ohováranie najlepších kamarátok, žiarlivosť, kontrolovanie či majetnícke spôsoby muži naozaj nemajú v láske. Aké typické správanie chlapi naozaj "nemusia"?

Komplexy žien

Keď so sebou žena nie je vyrovnaná, tento pocit sa prenesie do každej oblasti vzťahu. Do spálne, komunikácie medzi partnermi i celkového vystupovania, ktoré môže páru poriadne strpčiť život. Zakomplexovaná žena dokáže napáchať mnoho zla, nehovoriac o tom, že vďaka "mindrákom" zo seba samej môže pokaziť dobré vzťahy so známymi či rodinou.

Prenášanie práce do súkromia

Muži vedia pracovné povinnosti alebo prípadné problémy v práci oddeliť od súkromia oveľa lepšie ako ich nežné polovičky. Chlapom jednoducho "padla" a hotovo. Obvykle sa po absolvovaní osemhodinovky vedia dokonale odpútať od roboty a neťahajú prípadné problémy či potiaže k rodinnému krbu. Robia dobre.

Ohováranie a "kastovanie" 

Ten je taký a tá je zas taká? Ak vám nikto nie je dosť dobrý a na každom nájdete chybu, mali by ste si čo najskôr uvedomiť, že chodíte po veľmi tenkom ľade. Muži, či už hovoríte pravdu alebo nie, ohováranie radi jednoducho nemajú. Nebaví ich reči, pri ktorých nadávate na spoločné okolie, počúvať, ani ich riešiť, nie to vás v nich podporovať. 

Potreba vlastniť

Nechcete ho nikam púšťať a jeho odchod z domu sprevádza množstvo otázok? Budeme k vám úprimní, nerobíte dobre. Chlapov otravuje pocit, že bez vášho zvolenia nemôžu ani dýchať. Únikom  v týchto chvíľach bývajú nevery, podvádzanie a klamstvá. Všetko, čo vôbec nechcete. Ak netúžite potom, aby sa stále obzeral po niečom menej náročnom, ako je vzťah s vami, mali by ste si nájsť vlastné hobby a prestať partnera terorizovať prehnanými nárokmi na spoločne strávený čas.

Žiarlenie 

Máte pocit, že všetky ženy chcú práve toho vášho? Možno ste len veľmi precitlivelá a vnímate realitu skreslene. Máte pocit, že by ste mohli žiarliť? Skúste zapracovať na sebe. Podľa odborníkov na vzťahy je totiž žiarlivosť vyvodená z malej sebadôvery a pocitu, že by vám partnera mohla uchmatnúť silnejšia samička. Alebo si nie ste isté ním – konkrétne, jeho zlyhaním. Otvorene ho konfrontujte, a buďte úprimné. Dôvera je vo vzťahu alfou a omegou.

Vyťahovanie minulosti

Ženská špecialitka, s ktorou ste sa pravdepodobne stretli aj vy samy. Na rebríčku najneobľúbenejších ženských vlastností podľa opačného pohlavia, vyhráva na plnej čiare. Tejto povahovej "vychytávky" by ste sa mali zbaviť, kým nie je neskoro!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe