Presunúť na hlavný obsah

Absurdné spôsoby vám prezradia, či máte ideálne prsia: Vieme, aký dekolt miluje najviac mužov

Zábava

Existuje niekoľko vtipných až neuveriteľných testov, vďaka ktorým zistíte, či vaše prsia spadajú do kolonky "dokonalé". Niektoré však prechádzajú do úplných absurdít.

O dokonalosti toho - ktorého poprsia sa už toho popísalo mnoho, no stále nás svet dokáže prekvapiť absurdnými spôsobmi, ktoré vám prezradia, ako sú na tom tie vaše. My sme pre vás vybrali tie, ktoré nás pobavili a zaskočili najviac. Vyskúšate ich?

Ceruzka to vie najlepšie

Neveríte? Internet nedávno zaplavil najnovší a „zaručený“ spôsob, ktorým máte pravdu o svojom dekolte zistiť. Úplne stačí, ak si vezmete ceruzku a vyzlečiete sa. Pod prsník si ceruzku vložíte a ak vám spadne na zem, máte vyhraté. Pokiaľ totiž ceruzku týmto spôsobom udržíte, údajne to znamená, že vaše poprsie už ovísa a teda nemá želaný tvar a pevnosť.

Pohľad do zrkadla

Zdá sa vám to zvláštne? Áno, máte pravdu. Niektorí „odborníci“ totiž tvrdia, že každá žena môže mať ideálne prsia. Stačí na to vraj jeden pohľad do zrkadla z boku. Ak vraj máte prsia väčšie ako brucho, stále ste na tom dobre a i keď ich nemáte práve najpevnejšie, na pohľad sú stále príťažlivé.

Hore ruky

Pri tomto teste bude opäť vaším najlepším priateľom zrkadlo a vlastné telo. Vyzlečte sa od pol pása hore a postavte sa pred zrkadlo. Vystrite ruky a takto ich zodvihnite nad hlavu, kolmo na zem. Ak si všimnete, vaše prsia zmenili polohu a sú vyššie. Keď ruky opäť zložíte, vaše poprsie „spadne“ na svoje pôvodné miesto. Hovorí sa, že v polohe, v ktorej sú prsia vtedy, keď máte ruky nad hlavou, má prsia väčšina žien okolo dvadsať rokov. Ak medzi ne patríte aj neskôr, váš dekolt si zaslúži pochvalu.

Dokonalosť sama

Plastický chirurg Patrick Mallucci obetoval tri mesiace svojho života na výskum, ktorého by sa radi zúčastnili hádam všetci muži sveta. Tento odborník sa totiž zaboril do bulvárnych magazínov a nedal si pokoj až dovtedy, kým neprišiel na rovnicu ideálneho poprsia. Matematická formulka teda hovorí jasne, hoci ju stále možno považovať za čisto subjektívnu. Základ tvorí pomyselná krivka, ktorá prechádza skrz bradavky a delí tak prsník na dve časti. Pomer prsníka nad krivkou a pod ňou znie takto – 45% ku 55%. Zaujímavosťou je, že nie je až tak dôležitá veľkosť, ale tvar. Pán Mallucci vybral zo spomínaných bulvárnych plátkov dokonca aj ženu, ktorá toto kritérium spĺňa na jednotku s hviezdičkou. Je ním, samozrejme modelka, ktorú pozná celý svet. Dámy a páni, predstavujeme vám ženu s dokonalým poprsím – Kelly Brook.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus