Presunúť na hlavný obsah

Krásna misska ukázala sexi bruško: Známy futbalista si ju hýčka ako správny džentlmen!

Slovenské celebrity

Dvojica, pri pohľade na ktorú máte pocit, ako keby si žili sen z rozprávky. Futbalista Ján Ďurica sa totiž správa ako pravý džentlmen, veď posúďte sami!

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Magdaléna Šebestová sa nedávno rozhodla spomaliť svoje životné a pracovné tempo a splniť si sen, ktorý má väčšina žien – mať bábätko. Krásna brunetka, po boku ktorej stojí už dlhší čas úspešný futbalista Ján Ďurica si na pozornosť priateľa nemôže sťažovať. Ján je totiž ukážkovým príkladom toho, ako by sa muži mali ku svojim drahým polovičkám správať. 

Zaľúbenci ako z rozprávky

Hoci Magdaléna už v minulosti jeden vzťah s futbalistom mala, nikdy nežiarila tak, ako dnes. Ján Ďurica ju totiž zahŕňa neskutočnou láskou, pozornosťou, ale zároveň je vidno, že títo dvaja sa vedia poriadne odviazať a užiť si aj vtipné momenty s nadhľadom na svet. Keďže známy futbalista pôsobí v Moskve, brunetka sa musela prispôsobiť a veľa obetovať, aby mohla fungovať v spoločnej domácnosti s ním takto ďaleko od Slovenska. Trávia spolu všetok voľný čas, ako sa len dá. 

Najnovšie sa dostali von informácie o tom, že Magdaléna nosí pod srdcom ich spoločného budúceho potomka. Údajne by to malo byť dievčatko a obidvaja budúci rodičia sa už nevedia dočkať. Po dovolenke v Tatrách si dopriali horúce slnečné lúče v Dubaji, kde sa momentálne nachádzajú. Práve počas zimy si už v minulosti dopriali napríklad aj Maledivy. Futbalista sa aktívne pripravuje a udržiava v kondícii a krásna misska si vychutnáva relax. Dokonca na jednej z fotografií už stihla ukázať aj zaobľujúce sa bruško a vyzerala pritom nádherne. Magdaléne tehotenstvo len a len prospieva. Jej postava je stále v tip-top forme a dokonca ani známe porekadlo, že chlapci na kráse pridávajú, dievčatá uberajú, v jej prípade neplatí. Je totiž krajšia ako kedykoľvek predtým.

- Najčítanejšie -