Presunúť na hlavný obsah

Nápoj na ploché bruško je vo svete hitom: Toto je voda, ktorá vám pomôže k vytúženým krivkám!

Chudnutie a diéty

Stačí vám k tomu len zopár ingrediencií, a zázračná "sassy water" je na svete!

Čo k tomuto nápoju, ktorý si obľúbili hviezdy i obyčajné smrteľníčky, túžiace po plochom vytvarovanom brušku, potrebujete? 

Pripravte si týchto päť zázračných ingrediencií:

2 l vody zachladenej v chladničke
1 lyžička čerstvo nastrúhaného zázvoru
1 stredne veľká olúpaná uhorka, nakrájaná na tenké plátky
1 stredne veľký citrón, nakrájaný na tenké plátky
12 mätových lístkov

Všetky ingrediencie zmiešajte vo veľkom džbáne, nechajte cez ich noc pustiť šťavu. Na získanie plochého bruška by ste mali denne vypiť pripravený džbán tejto vody.

Prečo je "sassy water" taká účinná?

Už samotný pitný režim spočívajúci z ôsmych pohárov vody denne vám zaručí adekvátny príjem tekutín. Najväčším prínosom tohto nápoja je ochrana proti zadržiavaniu vody a zápche, ktorá spôsobuje nadúvanie. Do správneho pitného režimu sa počítajú všetky tekutiny, no najviac vám pomôže takzvaná "sassy water". "Táto zázračná voda je pomenovaná podľa jej objaviteľky, nutričnej odborníčky Cynthie Sass," píše portál prevention.com, zameraný na zdravý životný štýl.

Každá zložka má účinok

Zázvor vám naštartuje spaľovanie, mäta upokojí a podporí správne trávenie, citrón zaženie chuť na jedlo a uhorka bojuje proti zápche a má veľa vlákniny. Ešte nejaké otázky, prečo piť túto skvelú vodu na ploché bruško? Prvé výsledky by ste mali zbadať už po štyroch dňoch. Pri spaľovaní tukov a na chutnutie je vhodná aj kokosová voda.

Video: Takto si vytvoríte nápoj na ploché brucho!


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus