Presunúť na hlavný obsah

Koniec botoxu: Tieto protivráskové metódy majú odstaviť populárny jed, meniaci ženy na nepoznanie!

Krása

Ubehlo dvanásť rokov od uvedenia botoxu na trh. Stal sa najpopulárnejšou metódou odstraňovania vrások, no jeho využívanie v poslednom čase výrazne pokleslo.

Vraj za to môže katastrofický zjav „botoxových kráľovien“ Donatelly Versace a Reneé Zellweger. Tie na uplynulých akciách šokovali zjavom. Známe tváre sa na seba absolútne neponášali! V oboch prípadoch za to môže vraj klobásový jed botulotoxín, s ktorým to mnohé ženy preháňajú a ich tvár sa okrem vyhladenia zmení na nepoznanie.

Prevenciou proti podobným výsledkom majú byť práve „notox“ ošetrenia – neinvazívne metódy odstraňovania vrások. Tie vraj pracujú rovnako účinne, no bez negatívnych vedľajších účinkov.

Bez injekcií

Záujem o notox starostlivosť sa za posledný rok zvýšila až trojnásobne! Odborník na beauty priemysel Dean Nathanson predpovedá populárnemu klobásovému jedu koniec: "Došlo k masívnemu prechodu z injekčných anti-agingových ošetrení na neinvazívne, ženy po celom svete začali byť znepokojené ich negatívnymi účinkami. Mimoriadne sa začala využívať mikro-dermabrázia a kyslíkové infúzie. Nazývajú ich aj faceliftom bez skalpela. Klientky začali viac riešiť prevenciu, nie len odstraňovať výsledky starnutia.“

Séra mladosti

Kombinácia mikrodermabrázie a LED svetla, po nej infúzia kyslíka a séra bohatého na neo-peptidy, má odstrániť svalovú reakciu podobne ako botox.  Ten je na ústupe prvýkrát od jeho uvedenia na trh. Alarmujúcim faktom pre dermatovenerológov po celom svete bol aj fakt, že až osemdesiatštyri percent pacientok netušilo, čo vlastne botulotoxín je a aké sú jeho vedľajšie účinky, nehovoriac o salónoch, ktoré nemali ani oprávnenie ho ženám aplikovať. 

Dali by ste si niekedy aplikovať botulotoxín alebo by ste radšej skúsili neinvazívnu metódu odstraňovania vrások?

spolu hlasovalo 188 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus