Presunúť na hlavný obsah

Krásny pár žiari šťastím: Toto je tajomstvo nádherného vzťahu, ktorý im závidí celý Hollywood!

Zahraničné celebrity

Dvojica Ryan Reynolds a Blake Lively patria medzi najharmonickejšie páry v šoubiznise. Vieme, prečo im to tak klape!

Sexi herečka a o jedenásť rokov starší herecký kolega patria medzi najkrajšie dvojice. Koncom minulého roka štýlová predstaviteľka Sereny kultového seriálu Gossip Girl porodila svojmu o jedenásť rokov staršiemu manželovi dcéru, ktorú pomenovali Violet.

Na vzťahu pracujú

Nie je ničím zvláštnym, že na to, aby vzťah fungoval, ho musí dvojica pestovať a stále na ňom pracovať. To vie aj plavovlasá herečka, ktorá manželovi pripravuje prekvapenia a zahŕňa ho darčekmi presne na mieru. Práve osobné vyznania sú vraj to, čo vzťah blondínky a fešného herca udržuje stále v pohybe. A že sa vo filmovom biznise musia obaja snažiť, aby zažehnali nástrahy, je viac ako jasné. 

Chcú veľa detí

Herečka pochádza z viacerých súrodencov, to isté by rada dopriala aj dcérke Violet, ktorú priviedla na svet ešte v uplynulom roku počas Vianoc. O Blake Lively je známe, že miluje krásne oblečenie svetových značiek a vysoké ihličky. Tie napokon nosila aj vo vysokom štádiu tehotenstva, za čo si vyslúžila vlnu kritiky. Štýlová ikona si však z neprajných rečí ťažkú hlavu nerobí. Blake a Ryan podľa magazínu People vraj nikdy neboli šťastnejší a chceli by mať čo najviac detí. 

Chce to iskru

„Veľa času trávi dvojica najmä v posteli. Nežnosti sú u nich na dennom poriadku, často nevedia odolať a nešetria nimi ani na červenom koberci,“ píše spomínaný magazín. Vášeň je korením každého vzťahu, zdá sa, že pri slávnej dvojici platí tento výrok dokonale!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus