Presunúť na hlavný obsah

Krásne hviezdy sa môžu pýšiť výstavným telom: Vďaka týmto zvykom sú neodolateľne štíhle a sexi!

Zahraničné celebrity

Štíhly driek, vypracované ruky a dokonalé bruško. Presne to sú atribúty, ktoré zo známych tvárí robia hviezdy prvej triedy. Kopírujte ich triky aj vy!

Jennifer Lopez

J.Lo cvičí vo fitnesscetre pod vedením celebritnej inštruktorky denne hodinu. Pol hodinu venuje kardiu na spálenie tukov, polhodinu drie na svojom známom pozadí, ktoré z nej urobilo pred rokmi hviezdu. O krásnej speváčke je známe, že napriek tomu, že jej na postave snov skutočne záleží, dopraje si jedlá od výmyslu sveta. Tie jej denne servíruje vlastný kuchár, ktorý s ňou cestuje po celom svete.

Megan Fox

Sexica poctivo drží diétu piatich faktorov. Čo to znamená v praxi? Krásna tmavovláska sa vyhýba hranolkám, bielemu pečivu a jedlám z celozrnnej múky. Najdôležitejšie sú pri tejto diéte zelenina a ovocie, ktoré Megan miluje podobne ako vajíčka, ktoré si rovnako s mandľami môže dopriať prakticky kedykoľvek. Herečka sa vo voľnom čase venuje pilatesu, ktorý jej pomáha vytvarovať problematické partie.

Charlize Theron

Pôvabná blondínka založila svoje stravovanie na proteínoch a zelenine. Krásna Juhoafričanka sa stravuje ukážkovo, jedlo si denne rozloží do šiestich menších porcií a na jej tanieri nikdy nechýba mäso alebo ryby v spojení so zeleninou. Na cestoviny či chlieb zabudnite! Šport? Charlize si namiesto dvíhania činiek dopraje tanec a jogu.

Jessica Alba

Exoticky pôsobiaca herečka a mama dvoch detí si dáva na figúre záležať odjakživa. Nielen, že sa Jessica poctivo venuje behu, všetko jedlo, ktoré položí na tanier, je vlastnoručne pripravené. Mladá kráska z duše nenávidí polotovary plné soli, preto sa v kuchyni zvŕta tak často, ako jej to pracovné povinnosti dovoľujú. 

Halle Berry

Čokoládová herečka cvičí s celebritným trénerom Harleym Pasternakom, ktorý jej tréning "nasekal" do dvadsiatichpiatich minút denne. Beh, drepy a kľuky sú to, čo Halle Berry pomáha k ukážkovému telu. To však nie je všetko, Halle má upravený aj jedálniček. Päť jedál denne zostavených najmä zo strukovín a mäsa herečku udržiavajú štíhlu a fit!

Jennifer Aniston

Predstaviteľka kultovej Rachel zo seriálu Priatelia, je posadnutá zdravým životným štýlom. Dopraje si štrnásť detských porcií jedla denne a pravidelne športuje. "Cvičím každý deň, najmenej päťkrát týždenne. Obvykle mám štyridsať minút kardiotréning pozostávajúci zo spinningu a behu, inak mám raz do týždňa pilates a trikrát týždenne jogu," priznala sympatická herečka pre InStyle Magazín. O Jennifer je známe, že všade, kam sa pohne, ťahá činky a večer pred televíziou robí "brušáky".

- Najčítanejšie -