Presunúť na hlavný obsah

Podľa znamenia horoskopu zistíte, kto si čo o vás myslí: Váhy sú na tom najlepšie, Škorpión vidí na každom chyby!

Partnerský horoskop

Každý v sebe ukrýva okrem dobrých vlastností aj tie zlé, či sa nám to páči alebo nie. Ktoré znamenia majú tendenciu skrývať skutočnú tvár a pretvarovať sa?

Vodnár

Pri Vodnárovi nikdy nezistíte, či vás má skutočne rád alebo nie. Je plný protikladov a zároveň menších (neškodných) klamstiev, ktorými sa snaží udržať si dobré vzťahy so všetkými. Prikývne na všetko, aj keď je presvedčený o opaku, nechce mať s nikým konflikt. Nikdy pri nich nemáte istotu, na čom ste, no pozitívum je, že nepatria medzi sliepky, ktoré všetko vykecajú iným.

Ryby

Ryby sú málokedy úprimné, niekedy až príliš tiché. Snažia sa zo všetkých problémov potichu vykorčuľovať. Ľudia, z ktorých nemajú nejaký úžitok sú im ľahostajní. Naopak, ak vidia pri sebe niekoho úspešného alebo obdivuhodného, nikdy im to nedajú najavo rešpektom alebo uznaním, ale prehnanou milosťou a „falošným“, krátkodobým kamarátstvom. 

Baran

Baran môže pôsobiť odmerane, ale vždy viete, že to, ako sa tvári je odrazom toho, čo si skutočne myslí. Žije prítomnosťou a nezamýšľa sa nad tým, čo bude zajtra, aj to je dôvod, prečo má dobré vzťahy s mnohými ľuďmi. Ak ho však niekto úmyselne naštve, je ochotný pomstiť sa naozaj vypočítavým spôsobom.

Býk

Býk nedokáže klamať výrazom tváre, takže aj keby to chcel, ihneď ho odhalíte. Máte pri ňom väčšinou istotu, že vás nepodrazí a to isté očakáva od vás. Málokoho si pripustí k telu, takže ak s ním máte dobré vzťahy, je to naozaj úprimné. Dokáže ale vycítiť, keď mu niekto klame alebo niečo zatĺka, aj keď vám to hystericky nevykričí do tváre. Nikdy ho však nepodceňujte v tomto.

Blíženci 

Niekedy môžu pôsobiť ako rozdvojené osobnosti a vďaka istému chaosu v hlave si veľakrát nepamätajú, čo ste im povedali. Má to svoje výhody, aj nevýhody. Neradi si pripúšťajú chybu a preto vás v dôsledku tejto zlej vlastnosti môžu obviniť, že ste to práve vy, čo sa mýlite. Sám si teda vytvorí o vás obraz, aj keď ste v skutočnosti iní.

Rak

Rak je veľmi vzťahovačný a častokrát urobí všetko pre to, aby jeho obraz a charakter bol ten najlepší. Má veľmi malé ego a kvôli tomu môže byť veľakrát na vás nepríjemný, aj keď ste mu sympatickí. Keď ale začnete hrať špinavú hru a on pocíti čo by len náznak toho, prebudí sa v ňom najväčšia pomstychtivosť. 

Lev

Lev má, naopak, veľmi veľké ego. Ak sa v jeho prítomnosti objaví niekto, v kom vidí konkurenciu, nasadí všetky „zbrane“, ktorými ho musí zosunúť o pozíciu nižšie. Robí to pri všetkých typoch ľudí, aj tým, ktorí chcú s ním vychádzať dobre. Strach, že by nebol dominantným, je totiž pre neho rozhodujúci. 

Panna

Neoplatí sa podceňovať Pannu, aj keď pôsobí zraniteľne. Je veľmi priateľská, aj keď menej komunikatívna. Ľuďom ihneď dôveruje a málokedy sa nájde niekto, koho vyslovene neznáša. Neznesú príliš otvorenú kritiku alebo ohováranie, vtedy sa menia správaním na nepoznanie.

Váhy

Váhy dokážu byť v otázkach dôvery naivné a ani im nenapadne, že by ich niekto mohol oklamať alebo zneužiť ich slová. Nerozlišujú sociálne postavenia a rozumejú si s rôznymi typmi ľudí, v ktorých vidia jedno – človeka ako každého iného. Tento pocit sa im vracia v podobe obľúbenosti.

Škorpión

Nepozná limity a niekedy ani hranice. To, ako vás vníma sa mení v závislosti od jeho nálady a od toho, o čo mu v daný moment ide. Istým spôsobom ho možno označiť za vypočítavého a sebeckého. Na každom nájde niekoľko chýb a sám si pritom myslí, že je lepší, než ktokoľvek iný. Áno, aj než vy.

Strelec

Večný hľadač pravdy, ktorý si ale dotvára realitu. Prehnane vníma to, čo mu poviete a príbeh si dotvorí sám. V partnerskom vzťahu alebo v inom blízkom vzťahu to môže byť na škodu, pretože na vás smeruje obvinenia z niečoho, čo sa nikdy neudialo. Dokáže sa kvôli tomu hneď vyhecovať a veľakrát zbytočne. Po pár minútach zistí, že sa mýlil. Napriek tomu sa tejto vlastnosti nevie vzdať a takéto obviňovanie ani nemyslí v zlom.

Kozorožec

Čím viac sa Kozorožec v ľuďoch sklame, tým viac ho to posúva ďalej. Veľakrát sa môže zdať, že ste mu sympatickí, no v skutočnosti vás nechce bezdôvodne zraniť a odpísať. Má okolo seba veľmi úzky okruh ľudí, ktorému dôveruje, ostatných berie s rezervou.

Chcete prísť na to, ako je vaše telo ovplyvňované mesiacom? Lunárny kalendár Krásnej panej na rok 2015 vám každý deň poradí.

- Najčítanejšie -