Najlepšie a najhoršie róby Grammy 2015: Rihanna zatienila prítomné dámy, Madonna to na staré kolená prepískla

V Los Angeles sa opäť rozdávali hudobné ocenenia Grammy, no nás zaujímalo, kto si čo obliekol na seba. 57.ročník bol naozaj plný kontrastov, komu to teda pristalo a kto to neodhadol?

Róby z Grammy 2015: Pozrite sa, kto zažiaril najviac a komu to nevyšlo

Róby z Grammy 2015: Pozrite sa, kto zažiaril najviac a komu to nevyšlo

Zdroj: SITA

Rihanna

Nebola by to Rihanna, keby nešokovala, no tentokrát nešlo o nič vulgárne. Gráciou, ktorú predviedla zatienila prítomné dámy večera. Sladká a pompézna róba, ktorú mala na sebe pochádzala z dielne Giambattista Valli Couture.

Taylor Swift

Blondínka siahla po tyrkysovej ombre róbe od Elieho Saaba, ktorá odhaľovala jej krásne štíhle nohy. Zaujímavý kontrast so šatami vytvorili aj fialové sandáliky. Taylor vyzerala skvele a vniesla na červený koberec poriadny kus sviežosti.

Kim Kardashian

Kim Kardashian zvolila na túto udalosť županový strih róby z dielne Jeana Paula Gaultiera, ktorá odhalovala jej dekolt, ale aj nohy. U Kim sme na takéto odvážne kúsky zvyknutí a dokáže takýto výsledný vzhľad predať svojím sebavedomím a sexepílom.

Beyoncé

Kráľovná popu Beyoncé oproti minulému roku stavila na decentnejší model, ktorý mal na svedomí aj to, že spomedzi ostatných hviezd žiarila menej. Čierne šaty s hlbokým výstrihom do „V“ pochádzali z dielne Proenza Schouler.

Chrissy Teigen

Modelka Chrissy Teigen ohúrila v bielej róbe od Emilio Pucci, ktorá kopírovala jej ženskú siluetu. Na snedej kráske ako je ona, tieto šaty dokonale vynikli. Naozaj platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása.

Katy Perry

Speváčka Katy Perry a jej šaty od dizajnéra Zuhaira Murada. Krásne šaty, no v kombinácii s jej fialovým imidžom strácajú na noblese. Katy na červenom koberci väčšinou pútala pozornosť honosnejšou róbou, tentoraz sa utiahla do úzadia.

Ariana Grande

Speváčka, ktorá zvolila asymetrickú róbu z dielne Versace. Kombinácia bielej so striebornou nechala dokonale vyniknúť jej jemnú, ale zároveň výraznú tvár. Ariana vyzerala priam božšky.

Iggy Azalea

Kráľovsky modrá symetrická róba, ktorú má na svedomí Giorgio Armani sa tejto speváčke naozaj hodila. Jednoduché línie a absencia doplnkov na nej pôsobili decentne. Krásny dekolt bol pre túto speváčku veľkým plusom.

Madonna

Zdá sa, že Madonna odmieta starnúť a na eleganciu ju jednoducho nikto neprehovorí. Šaty, v ktorých sa predviedla bol doslova kostým a hoci pri jej vystúpeniach sme na takéto kreácie zvyknutí, na červenom koberci by sme očakávali viac.

Ciara

Speváčka Ciara zvolila asymetrickú čiernu róbu od Alexandre Vauthier. Čokoládová kráska už k tejto extravagantnejšej verzii nekombinovala doplnky a urobila dobre. Mokrý vyčesaný účes tomuto dodal šmrnc.

Lady Gaga

Kontroverzná speváčka Lady Gaga si obliekla vyzývavé šaty od Brandona Maxwella a nahodila pózu v štýle Marilyn Monroe. Keďže Lady Gaga zvykla šokovať inými kreáciami, táto je na jej štýl ešte veľmi decentná.

Paris Hilton

Dedička hotelového impéria Paris Hilton stavila na overenú klasiku, ako na seba strhnúť pozornosť. Róba Yousef-Al-Jasmi odhalila jej dekolt, ktorým sa v posledné dni veľmi pýši a takisto ženské krivky. Paris má oveľa ženskejšie krivky ako kedykoľvek predtým.

Rita Ora

Zdá sa, že strieborná vládne momentálne Hollywoodu. Rita Ora sa v tejto lesklej variácii obliekla od hlavy po päty. Šaty pochádzajú z dielne Prady a zo speváčky vykúzlili celkom inú ženu, veď posúďte sami.

Miley Cyrus

Speváčka, ktorá sa nevie udržať na uzde prišla na tento pompézny večer nahodená ako dáma. Čierne šaty Alexandre Vauthier mali síce pár odhalených miest, no na Miley to bolo veľké prekvapenie.

Gwen Stefani

Gwen Stefani si obliekla model od Atelier Versace a vyzerala naozaj pôvabne. Blondínka upustila od svojho červeného rúžu, čo je trochu škoda, pretože s týmto modelom by vytvoril naozaj pôsobivý dojem. Nemala síce žiadnu honosnú róbu, ale pristalo jej to.

Joy Villa

Čerešničkou na torte v odvážnych modeloch bola jednoznačne Joy Villa, ktorá strhávala pozornosť už z diaľky. Oranžový neidentifikovateľný kostým, pod ktorým bola celkom nahá pôsobil na červenom koberci istou dávkou vulgárnosti.  

Komu to podľa vás na Grammy pristalo najviac?

Rihanna
74
Taylor Swift
556
Kim Kardashian
21
Beyoncé
112
Chrissy Teigen
131
Katy Perry
22
Ariana Grande
234
Iggy Azalea
14
Madonna
23
Ciara
121
Lady Gaga
80
Paris Hilton
20
Rita Ora
20
Miley Cyrus
28
Gwen Stefani
175
Joy Villa
14
Hlasovalo: 1645

Foto:
SITA
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba