Presunúť na hlavný obsah

Deň narodenia o vás prezradí, čo vám bráni v šťastnom živote: Tomuto by ste sa mali vyhnúť

Zábava

Deň v mesiaci, kedy sme sa narodili prezrádza o našej povahe viac, ako si myslíme. Povahové črty, ktoré sú v nás zakotvené, nám niekedy bránia v šťastí.

1. deň v mesiaci

Títo ľudia budú radšej bohatí a osamelí. Sú priveľmi do seba uzavretí a hoci si môžu dopriať čo len chcú, pokiaľ sa viac neotvoria ľuďom, nebudú šťastní. Mali by sa zbaviť prehnanej citlivosti a uveriť tomu, že sa niekomu úprimne páčia.

2. deň v mesiaci

Druhý deň v mesiaci odráža veľmi láskavých a milých ľudí. Pokoj a oporu hľadajú v harmonickom partnerstve. Často ale žijú život toho druhého a nevenujú pozornosť sami sebe. Nikdy tak potom nezistia, aké je to byť sám so sebou.

3. deň v mesiaci

Ľudia, ktorí sú narodení v treťom mesiaci v kútiku duše túžia po osobe, ktorá by ich milovala, ale nechcú si to sami pred sebou pripustiť. Preto radi vyhľadávajú spoločnosť ľudí, sú stredobodom pozornosti a túžia sa zapáčiť všetkým opačného pohlavia. Pravá láska im ale môže v dôsledku tohto unikať.

4. deň v mesiaci

Štvrtý deň v mesiaci charakterizuje ľudí, ktorí patria medzi najväčších dobrákov. Kvôli druhým sa vždy obetujú a ich láskavosť sa môže proti ním niekedy obrátiť. Mali by sa naučiť povedať niekedy „nie“ a to aj bez výčitiek, pretože problémy iných zatieňujú v skutočnosti ich život.

5. deň v mesiaci

Päťka sa spája s ľuďmi, ktorí k životu potrebujú slobodu a neustále nové podnety. Hoci sa javia ako vždy šťastní a pozitívne naladení, nešťastie ich stretáva v otázkach partnerských vzťahov. Nedokážu byť totiž verní.

6. deň v mesiaci

Šiesty deň v mesiaci patrí ľuďom, ktorí milujú život, zároveň však potrebujú pocítiť chválu na ich adresu. Ak to tak nie je, vo vzťahu si začnú veľa domýšľať, čím vytvárajú zbytočné nedorozumenia.

7. deň v mesiaci

Títo ľudia sa cítia opustení, pretože vedú často monológy namiesto dialógov. Niekedy si prehnaným záujmom o svoju osobu môžu odplašiť ľudí a sú v akomsi začarovanom kruhu, kde si myslia, že ich nik nemá rád.

8. deň v mesiaci

Myslia vždy o krok vpred a vďaka tomu sú úspešní v pracovnom i súkromnom živote. V dôsledku závisti sa musia popasovať s neprajníkmi. Mali by sa naučiť ich ignorovať a odbremeniť sa od toho.

9. deň v mesiaci

Deviaty deň v mesiaci charakterizuje typických idealistov, ktorí túžia mať život podľa predstavy a zle znášajú životné prekážky. Chýba im nadhľad a mali by sa držať hesla – keď nejde o život, nejde o nič.

10. deň v mesiaci

Ľudia narodení v desiaty deň si držia ostatných od tela, čím môžu pôsobiť chladno. Veľakrát tak prichádzajú o zaujímavé príležitosti. Viac otvorenosti a spontánnosti by im prospelo.

11. deň v mesiaci

Vzťahovačnosť je vlastnosť, ktorej by sa mali jedenástky vyhnúť. Paranojou, prílišnou citlivosťou a domýšľaním si skutočnosti od seba odháňajú aj tých, ktorým na nich záleží.

12. deň v mesiaci

Čo na srdci, to na jazyku. Vlastnosť, ktorá môže byť niekedy na škodu. Títo ľudia si totiž vytvárajú nepriateľov, ktorí im ohováraním neskôr môžu komplikovať život. 

13. deň v mesiaci

Najväčším problémom týchto osôb je absencia citov a chlad. Partner alebo partnerka potrebuje cítiť emócie a prejavy náklonnosti, akonáhle to tak nie je, takýto vzťah skôr či neskôr stroskotá. Nebojte sa zdrobnenín.

14. deň v mesiaci

Radi vidia len to pekné a akonáhle sa objaví problém, riešia ho v afekte alebo sú z toho zrútení a myslia si, že im každý krivdí. Stavajú sa do pozície ukrivdeného, čím strácajú na rešpekte.

15. deň v mesiaci

Ľudia narodení v pätnásty deň majú dar od Boha v podobe príjemného vystupovania a vyžarovania. Veľmi sa im darí a to je dôvod, prečo si ťažko hľadajú rovnocenných ľudí okolo seba. Musia zvýšiť nároky, inak hrozia nezhody.

16. deň v mesiaci

Ľudia narodení v šestnásty deň sa zaujímajú o niečo medzi nebom a zemou a často môžu vyvolávať pocit nedôvery. Trochu pragmatického pohľadu na život by im neuškodilo.

17. deň v mesiaci

Títo ľudia sú nezastaviteľní a keď si niečo zaumienia, nikto im nestojí v ceste. Častokrát ľudí zneužívajú v dosiahnutí cieľov pre seba, potom sa ale nemôžu čudovať, že nemajú verných priateľov.

18. deň v mesiaci

Sú náruživí a dokážu sa nadchnúť pre veľa vecí. Ich pozitívne naladenie je síce veľmi sympatické, ale niekedy je jednoducho lepšie, keď sa starajú skôr o seba, než o druhých. Zvlášť vtedy, keď nepoznajú pozadie toho celého.

19. deň v mesiaci

Ľudia narodení v tento deň majú vrodenú túžbu po samostatnosti a s hrdosťou chcú zdolávať všetky prekážky. To ale nejde vždy a tak sa musia naučiť prijímať pomoc aj od druhých. 

20. deň v mesiaci

Zástancovia mieru a pokoja. Snažia sa natoľko žiť v kľudnom prostredí, že život s nimi môže vyvolať stereotyp. Občas by sa mali odkloniť od zaužívaných vecí a užiť si život naplno.

21. deň v mesiaci

Títo ľudia sú známi svojimi premenlivými náladami, na čo veľakrát doplatia nepríjemnými hádkami. Majú problém s ospravedlnením a to im bráni v šťastnejšom vzťahu.

22. deň v mesiaci

Veční hľadači pokoja. V ich vnútri panuje taký nepokoj, že niekedy sú schopní obviňovať všetkých naokolo z toho, čo za čo si v skutočnosti môžu oni sami.

23. deň v mesiaci

Ľudia, ktorí milujú výzvy a adrenalín. Neuvedomujú si, do čoho idú a často tým narobia problémy svojim blízkym, ktorí ich za nich hasia. Z týchto chýb sú napriek tomu nepoučiteľní.

24. deň v mesiaci

Hádky patria k životu, no mali by si uvedomiť, že tichá domácnosť niekoľko dní sa môže prehĺbiť do skutočného problému alebo rozpadu vzťahu. Je lepšie vysvetliť si z očí do očí všetky nezhody.

25. deň v mesiaci

Ja nič, ja muzikant. Toto je heslo, ktoré vystihuje takýchto ľudí. Nikdy si nepripustia, že by chyba mohla byť aj na ich strane. Na svoju tvrdohlavosť často doplatia, ale aj tak sa nepokúsia o zmenu.

26. deň v mesiaci

Na zlý život si títo ľudia nemôžu sťažovať, pri pohľade na nich máte pocit, ako keby im všetko padlo z neba. V dôsledku toho sú ale často arogantní voči iným, čo im môže veľakrát ublížiť.

27. deň v mesiaci

Ľudia narodení v dvadsiaty siedmy deň sú si presne vedomí toho, ako sa má žiť. Snažia sa ovládať iných a vtĺkať im svoje predstavy a neuskutočnené sny. Tým sa ale ich život nenaplní a mali by si to čím skôr uvedomiť.

28. deň v mesiaci

Veľakrát títo ľudia nie sú schopní odpustiť ani maličkosti. Jednotlivé nedorozumenia si potom so sebou nosia na chrbte v podobe bremena a psychicky si tak nikdy neoddýchnu. Zaťažujú sa malichernosťami a myslia príliš negatívne.

29. deň v mesiaci

Nie je dôležité, ako sa na vás pozerajú ostatní, ale to, ako ste spokojní vy sami. Ak budete svoj život podriaďovať predstave cudzích ľudí, budete klamať sami seba a svoju rodinu. To, čo sa deje za dverami domácnosti je dôležitejšie.

30. deň v mesiaci

Títo ľudia sú dobráci s veľkým srdcom, no niekedy na to môžu doplatiť. Ich dobrosrdečnosť často využijú ľudia bez chrbtovej kosti a zahrávajú si tak s ich citmi. Mali by byť viac ostražití a neveriť každému, koho poznajú jeden deň.

31. deň v mesiaci

Ich život sprevádza neistota a neustále sa cítia menejcenní. Ideálnym východiskom je pre nich rodina. Len pocit harmónie dokáže posilniť ich osobu. Pozor však na výber stabilného partnera alebo partnerky, ktorí by vám mali byť stopercentnou oporou.

- Najčítanejšie -