Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky tak, ako ich bežne nevidíte: Misska Chomisteková ohúrila, Počiatková sexi ako nikdy predtým

Slovenské celebrity

Premiéra filmu 50 odtieňov sivej prilákala do kín aj známe prominentné dámy. Tie poňali výber svojho oblečenia naozaj poctivo a vyzerali neodolateľne.

Mária Zelinová

Známa modelka bola moderátorkou večera a preto bol jej outfit jeden z najdovážnejších. Čierna saténová bielizeň a odhalené nohy i dekolt bol v dokonalej súhre s hriešnou myšlienkou večera. Garde jej robil najkrajší Slovák, Mr. Manhunt Adam Bardy.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková pútala pozornosť ikonickým strihom korzetu od Jeana Paula Gaultiera, ktorý doplnila bielym dvojradovým blazerom. Červený rúž dodal celkovému vzhľadu poriadnu šťavu.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová siahla po bielych šatách, ktoré doplnila koženými čižmami nad kolená, ktoré sú veľmi ženské. Doplnila ich pásikavými transparentnými pančuškami a vybíjanou kabelkou.

Jana Mutňanská

Moderátorka Jana Mutňanská zvolila na túto príležitosť decentnejší outfit v podobe sivých šiat klasického strihu. Tie oživila pútavým náhrdelníkom a clutch kabelkou do ruky. Čierne pančušky a lodičky sa podpísali pod predĺženie postavy.

Viera Schottertová

Modelka svetového formátu Viera Schottertová si obliekla púzdrovú sukňu a krátky čierny top, cez ktorý si prehodila ružový oversized pulóver. Vyzerala ko bábika a žena s postavou, ako má ona si to môže dovoliť.

Soňa Skoncová

Modelka a moderátorka Soňa Skoncová pútala pozornosť krátkou flitrovou sukňou, ktorú skombinovala s krátkou blúzou nad pupok. Čižmy nad kolená a kabelka vyvážili celkový vzhľad a Soňa ako vždy využila možnosť byť originálnou.

Dagmar Dianová

Moderátorka Dagmar Dianová si obliekla kožené nohavice a doplnila ich topom, ako inak než v šedej farbe. Veľmi pôsobivé boli doplnky, konkrétne náhrdelník a kabelka. Napriek tomu, že boli v čiernej dodali celkovému dojmu elegantnejší nádych.

Ivana Počiatková

Manželka Jána Počiatka, Ivana Počiatková prišla na predpremiéru filmu v bielej sukni s vysokým rázporkom a k nej si obliekla čipkovaný top. Červený rúž a ležérny účes jej dodali šmrnc a vyzerala naozaj pôsobivo.

Ak ste nečítali knižnú verziu populárneho erotického románu 50 odtieňov sivej, objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 1051 ľudí

- Najčítanejšie -