Presunúť na hlavný obsah

Celebrity v civile: Ronaldova ex za sexi paničku, Kate Middleton ohúrila postavičkou ako lusk!

Zahraničné celebrity

Niektoré slávne krásky mimo objektívu fotoaparátu či kamier neriešia svoj vzhľad, iné si dávajú záležať aj tak. Komu to tento raz pristalo a komu menej?

Irina Shayk

Ruská topmodelka a dnes už bývalá priateľka futbalistu Cristiana Ronalda, Irina Shayk si vyšla v čiernych elegantných šatách s rolákom. Camel coat jednoduchého strihu vytvoril príjemný kontrast a modelka ohúrila, aj keď bola viac zahalená a s prirodzenou vizážou.

Kate Middleton

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton sa opäť ukázala na verejnosti v skvelej forme. Zdá sa, že ťažkosti, ktoré ju v súvislosti s tehotenstvom trápili sú preč a Kate opäť vytiahla svoje tromfy. Jej štíhla figúra a ukážkové nohy totiž dokážu konkurovať aj slávnym celebritám.

Sarah Jessica Parker

Herečka, s ktorou sa vďaka kultovému seriálu Sex v meste bude navždy spájať móda a štýl, predviedla horúci trend tejto sezóny – monochromatické kocky. Zavinovacie kimono pôsobilo naozaj efektne aj spolu s olivovo-zelenou kabelkou a lodičkami. Jej vizáž a tvár sa však akosi menia a Sarah vyzerá trochu na nepoznanie.

Petra Němcová

Supermodelka Petra Němcová, ktorá žije viac v zahraničí ako v rodnom Česku, svojím vzhľadom vždy strháva pozornosť. V krátkych šatách vynikne jej sexi postavička a Petra jednoducho vie, ako zapôsobiť. V obliekaní nikdy neurobí krok vedľa, práve naopak, je o čosi vpred.

Katie Holmes

Herečka Katie Holmes sa po rozchode s Tomom Cruisom mení na nepoznanie. Z nevinnej tváričky sa stala sebavedomá žena a jej šatník takisto zaznamenal refresh. Brunetka volí v poslednom čase kúsky, v ktorých vynikne jej silueta a vizáž takisto zvýrazňuje oveľa viac ako predtým.

- Najčítanejšie -