Presunúť na hlavný obsah

Miss Universe SR 2015 sa stala Denisa Vyšňovská: Táto kráska nemala konkurenciu!

Modeling

Toto je nová kráľovná krásy súťaže Miss Universe SR 2015, ktorá spomedzi dvanástich finalistiek zaujala najviac! Čo na ňu hovoríte vy?

17.ročník súťaže krásy Miss Universe SR 2015, ktorý sa konal pod taktovkou Silvie Chovancovej Lakatošovej má oficiálne svoju víťazku. Počas piatkového večera sa v priamom prenose, ktorý odvysielala verejnoprávna televízia RTVS, predviedli finalistky z rôznych miest celého Slovenska. 

Súťažiace sa už tradične predviedli v luxusných róbach amerického módneho domu, ale tiež v pestrofarebných plavkách z kolekcie slovenskej návrhárky Jany Gavalcovej. Túto časť si nenechali ujsť nielen muži, ale aj ženy, ktoré mohli ich postavy zhodnotiť. Nechýbalo ani vášnivé tango, na ktoré ich pripravovala úspešná tanečnica Katarína Štumpfová. Dievčatá tak mali možnosť ukázať, čo v nich je a každá z nich mala rovnaké šance získať titul Miss Universe SR 2015.

Napokon sa to podarilo finalistke s č. 4, Denise Vyšňovskej, ktorá je novou majiteľkou korunky. Tú jej predala minuloročná víťazka Silvia Prochádzková. 20-ročná Denisa pochádza z Prievidze a pri s výškou 176 cm a váhou 50 kg sa môže popýšiť takýmito skvelými mierami: 85-62-89. O kráľovnej krásy rozhodovala porota na čele so Silviou Chovancovou Lakatošovou. Šance tejto finalistky boli však už od začiatku veľmi vysoké, získala totiž až štyri vedľajšie tituly, čo sa žiadnej inej finalistke tohto ročníka nepodarilo. Nie vždy to však znamená aj titul v prvej trojke. Denisa si to však právom vybojovala a my sa pripájame samozrejme ku gratuláciám.

V čom boli tromfy tejto víťazky? Denisa je spomedzi dievčat jedna z tých mladších a vzhľadom na výšku a miery má skvelé predispozície uspieť v modelingu. Do tváre bábika s telom ženy je hriešna kombinácia a ak si k tomu pridáte aj jedno z najprirodzenejších vystúpení, mala skutočne navrch. 

Víťazná trojica najkrajších dievčat Miss Universe SR 2015

Miss Universe SR 2015: Denisa Vyšňovská (č.4)
I. vicemiss: Anita Polgáriová (č.2)
II. vicemiss: Dominika Zemanová (č.10)

Patria súťaže krásy k vašim obľúbeným? Nezabudnite za ne hlasovať v televíznej ankete Telkáč roka 2014.

Páči sa vám nová Miss Universe SR 2015 Denisa Vyšňovská?

spolu hlasovalo 1208 ľudí

Áno
343
Nie
865