Presunúť na hlavný obsah

Ste poverčiví, pravidelne si dávate veštiť? Kedy vám to môže ublížiť a kedy pomôcť?

Partnerský horoskop

Tak schválne! Kedy ste si naposledy zaklopali na drevo, zľakli a vyhli sa čiernej mačke na ceste, začali ste deň prečítaním si svojho horoskopu alebo navštívili vešticu?

Z času na čas to robia aj tí najracionálnejší ľudia. Prečo? Pretože sme ľudia a či si to priznáme alebo nie, niekedy je príjemné veriť vo vyššie sily, spoliehať sa na vieru, či zvaľovať vinu na duchovno a nevyspytateľný osud. 

Veľký horoskop na rok 2015 prezradí, ktoré znamenia by mali byť tento rok v pozore. Váhy by mali mať otvorené oči v láske, Lev si bude môcť opäť raz vyberať.

Kedy je poverčivosť nápomocná a kedy je len prostriedkom manipulácie slepo veriacich ľudí v rukách veštcov – podvodníkov?

1. Retiazka po babke, ktorú si nedáte dolu ani keď sa sprchujete, pretože vo vás vyvoláva pekné spomienky a pocit bezpečia? Ak vás jej nosenie upokojuje, potom ju noste ako talizman pokojne ďalej. Ak vám však veštkyňa povie, že za pomoci tejto retiazky/talizmana sa môžete spojiť s duchom svojej milovanej babky, vedzte, že ide o podvodníčku, ktorá ťaží z vašej lásky, či bolesti. 

2. Ak máte v horoskope napísané, aby ste si dali pozor na peniaze, tak to preventívne urobte. No nezostanete kvôli tomu predsa celý deň doma strážiť svoju peňaženku. Ak vám však veštkyňa povie, že v dohľadnej dobe prídete k množstvu peňazí a že sú všade okolo vás, len treba mať otvorené oči, môžete si byť istí, že skôr ako balík peňazí objavíte, vás ona stihne obrať o viac. 

3. Ak veríte, že nad vami bdie váš anjel strážny, tak to tak asi je. To z vás blázna nerobí. Veď život sám nám často dokazuje, aký vie byť záhadný a nevysvetliteľný. Ak vám však veštica povie, že ho vidí a cíti okolo vás, že vám chce niečo naznačiť, vedzte, že jediné, čo cíti je zase len vôňa peňazí. 

4. Ak ste kresťan a prežehnáte sa pre dôležitým vystúpením, zápasom alebo skúškou v škole, znamená to len toľko, že máte rešpekt a veríte v silu vášho náboženstva. Aj keby ste zrovna prehrali alebo skúšku nespravili, na vieru nezanevriete. Ak vám veštkyňa povie, že sa vám nedarí, lebo ste prekliaty alebo že je okolo vás príliš veľa negatívnej energie, a že sa potrebujete očistiť pálením špeciálnych sviečok, práve ste počuli jednu z najobľúbenejších fráz, ktorou nás veštkyne – podvodníčky kŕmia. 

5. Ak sa rozhodnete využiť veštecké služby, to z vás čarodejnicu alebo zúfalca ešte nerobí. Naopak nový pohľad na váš problém vám možno otvorí oči. Avšak pozor! Či pri poverčivosti, či pri veštení, vždy sa riaďte intuíciou a uchovajte si zdravý sedliacky rozum. Na nič sa prehnane neviažte, nič neberte smrteľne vážne, nenaleťte na tajomné a hrozivo znejúce alebo naopak, príliš medové reči z úst tých, ktorí vlastne nevedia, čo to znamená veriť, dúfať. 

- Najčítanejšie -