Presunúť na hlavný obsah

Známa hollywoodska herečka svojím vystupovaním prekvapuje: Toto by od nej čakal málokto!

Zahraničné celebrity

Narodená v Paríži, považovaná za jednu z najlepšie oblečených Britiek, ktorá točí filmy v Hollywoode. Na prvý pohľad trocha záhadná a zdanlivo vážna, akoby mala viac rokov než v skutočnosti, ale rozhodne nie nudná!

Emma Watson síce nepatrí medzi ženy, ktoré by sme zaradili do kategórie hriešne sexi, ale aj napriek tomu ide o veľmi zaujímavú mladú ženu, ktorá sa v živote angažuje v mnohých smeroch. V prvom rade samozrejme zostáva herečkou a v súčasnosti sa môže pochváliť tým, že bude hrať v Disneyho rozprávke, Kráska a zviera, Belle, z ktorej, ako priznala pre www.hollywoodreporter.com, je veľmi nadšená, pretože o zaspievaní si piesne Something There snívala už ako 6-ročná. 

Hollywoodska hviezda rozhodne nepatrí ani medzi tuctové dievčatá. V Británii je obdivovaná a uznávaná nielen ako herečka, ale aj ako jedna z najlepšie obliekajúcich sa Britiek. To, že je Emma dievča s viac ako len dobrým vkusom, dokázala neraz. Jej čaro je v jednoduchosti a elegancii. Svojimi módnymi kreáciami neraz zatienila svoje staršie herecké kolegyne

No Emma nepatrí ani medzi plytké celebrity. Možno aj vďaka tomu, že sa netajila svojimi postojmi na sociálnych sieťach, kde verejne odsudzovala sexistickú politiku Turecka a mnohé ďalšie, si ju OSN vybralo za svoju vyslankyňu dobrej vôle, aby presadzovala posilnenie postavenia mladých žien v spoločnosti. Vo svojom vyhlásení priznala, že to pre ňu neznamená len obrovskú poctu, ale predovšetkým poslanie, aj keď má obavy: „Ženská práva sú niečo tak neoddeliteľne späté s tým, kto som a tak hlboko osobné... Neviem, či mám predpoklady k tomu, aby som tu bola. Jediné, čo viem, je, že mi leží na srdci tento problém, a chcem pre to veľa urobiť“, uviedla vo svojej reči. 

V tejto novej úlohe zožala obrovský standing ovation aj v New Yorku na pôde OSN svojím zanieteným prejavom o feminizme a pohlaviach: „Vďaka môjmu nedávnemu výskumu som zistila, že slovo feminizmus sa stalo nepopulárne. Zjavne, patrím k tým ženám, ktorých postoj a výrazy sú považované za príliš silné, agresívne, izolujúce, proti mužské a neatraktívne. Prečo toto slovo patrí k tým nepohodlným? Som z Británie a myslím, že je správne, že chcem ako žena platiť rovnako ako muži. Myslím, že je správne ak sa chcú ženy podieľať na politike a rozhodovaní vo svojej krajine. Myslím, že je správne, aby som v tomto získala rovnakú úctu ako muži. Bohužiaľ, je smutné, že neexistuje na celom svete ani jedna krajina, kde by sa ženám všetkých týchto práv dostávalo.“

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe