Presunúť na hlavný obsah

Exkluzívne fotografie Kate Middleton zo súkromného archívu: Aj ona je len obyčajná smrteľníčka, pozrite!

Zahraničné celebrity

Princezná, o ktorej živote sníva nejedna bežná žena, bola a stále je v súkromí obyčajná žena. Nasledujúce fotografie, ktoré ste doteraz (ne)videli vás o tom presvedčia.

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton si žije svoj rozprávkový sen. Kým pred pár rokmi žila istým spôsobom v anonymite, po vstupe do kráľovskej rodiny už tomu tak nie je. Okolnosti, za akých sa s princom Williamom zoznámila, boli tiež veľmi zaujímavé. Každý jej krok je v súčasnosti ostro sledovaný a Kate má okolo seba ochranku. Jej šatník a vizáž takisto prešli zmenami v rámci dodržania etikety a na krátke sukne či hlboké výstrihy musela zabudnúť.

Status princeznej z nej vytvoril natoľko obdivovanú ženu planéty, že akýmkoľvek správaním vyvoláva ošiaľ medzi ženami po celom svete. Mnohé ju majú za akýsi ideál dokonalosti a bezchybnosti. Vráťme sa ale späť a pripomeňme si, že aj Kate Middleton je len z mäsa a kostí.

Kate Middleton bola a aj je v súkromí „obyčajná“ smrteľníčka

Zábery zo súkromného rodinného albumu Kate sú v súčasnosti vzácnejšie ako akákoľvek aktuálna momentka. V čase, keď je Kate po druhý raz tehotná, tak ako väčšina žien, aj ona si rada zaspomína na svoje detstvo. So svojou sestrou Pippou tvorili nerozlučnú dvojku a mohlo by sa zdať, že z tohto dievčatka vyrastie blondínka. Nakoniec to tak nebolo. Kate ešte aj ako študentka pôsobila veľmi všedne, dokonca sa nijak extrémne o svoj vzhľad nestarala. Nedá sa povedať ani to, že by udávala trendy. V porovnaní so súčasnými fotografiami bola Kate dokonca oveľa viac zaguľatenejšia ako vtedy. Vidno to najmä na jej tvári a lícach. 

Nedávne paparazzi zábery odhalili Kate ako bežnú ženu na ulici, ktorá ide vyniesť smeti. Pre mnohých ľudí bola práve táto fotografia vzácna, no povedzme si úprimne, čo je na tom zvláštne? Napriek tomu, že Kate nemusí mať okolo seba ochranku neustále, z fotografií v bikinách sa muži už asi nepotešia. V minulosti ju totiž zachytili na jachte so svojou sestrou Pippou, s princom Williamom a skupinkou priateľov a blízkych. Tieto zábery boli následne predané istému britskému denníku, za čo ale Kate podala trestné oznámenie a výtlačky sa museli stiahnuť z trhu. Nešlo pritom o žiadne intímne fotografie, no mnohí si zapamätali práve tento dovolenkový rozmar, pretože Kate už zrejme takto neuvidia. 

Čítajte tiež:

- Najčítanejšie -