Presunúť na hlavný obsah

Takto sa rokmi (ne)zmenila známa diva: Čoskoro oslávi päťdesiat, no stále ohuruje sexi telom dvadsiatky!

Slovenské celebrity

Tmavovlasá speváčka Sisa Lelkeš Sklovská je typ ženy, ktorá sa môže pýšiť dokonalou postavičkou. Reálny vek jej preto uverí len málokto!

Temperamentná čiernovláska, ktorá je uznávanou divou doma aj v zahraničí, vyzerá na svoj vek excelentne. Vždy tip top upravená, sebavedomá a sršiaca sexepílom – presne taká je Sisa Lelkeš Sklovská, ktorej sa darí pútať pohľady divákov i verejnosti už roky!

Odjakživa nápadná

Tmavovláska so zlatom v hrdle ukazuje svoj talent na každom kroku. Ako jednej z mála speváčok sa jej podarilo na začiatku kariéry šokovať celé Slovensko i Čechy vyjadreniami, že zvykne jesť surové kuracie prsia a mačky sú jej najväčšou láskou. Tak či onak, už pred niekoľkými rokmi bola Sisa výraznou ženou, ktorá miluje extravaganciu a sexi kúsky sú jej neodmysliteľnou súčasťou. Podobne ako mnohé, i Sisa sa udržuje vo forme cvičením a nezabúda ani na skrášľovacie procedúry, ktoré sú pre známe osoby takmer „povinnou jazdou“. 

Sexi päťdesiatnička

Aj vďaka záujmu o svoju vizáž a vzhľad, sa speváčke darí udržovať sa v špičkovej forme a všade, kde sa objaví, skončia pohľady prítomných na jej dychvyrážajúcom tele mladice. Krivky bohyne rada ukáže v priliehavých šatách s maxivýstrihom, prípadne v korzetoch, ktoré len zvýraznia jej bujný dekolt. Sisa Lelkeš Sklovská vyzerá aj vďaka niekoľkým vylepšeniam vizáže už pár rokov rovnako, a stále sa jej darí pútať pozornosť všade, kam sa pohne

- Najčítanejšie -