Presunúť na hlavný obsah

Najhorúcejšie klebety priamo z Hollywoodu: Tomu, ktoré hviezdy spolu začali randiť, nebudete chcieť veriť!

Zahraničné celebrity

Ten šoubiznis je ale poriadne poprepletaný. Niektoré „nové“ dvojice budú pre vás šokom!

Leonardo DiCaprio a Rihanna

Šepká sa o tom od začiatku roka! Čokoládová kráska z Barbadosu sa vraj zapozerala do herca Leonarda DiCapria, s ktorým ju už párkrát pristihli. Fešný Leo, ktorého slabosťou sú vraj blondínky, by tak týmto výberom absolútne šokoval rady fanúšikov. Pre Rihannu mal dokonca zorganizovať aj narodeninovú párty. Čas ukáže ako to týmto dvom bude klapať. 

Nick Cannon a Amber Rose

Vymenil krivky za krivky! Najnovším objavom rozídeného speváka by mala byť mimoriadne obdarená hviezda Amber Rose, bývalá priateľka rapera Kanye Westa. Medzi Amber a Nickom to vraj poriadne iskrí a bok po boku sa objavujú už nejaký ten piatok. Čo poviete, hodí sa k Nickovi Amber viac ako Mariah Carey?

Kate Hudson a Chris Martin

Po neúspešnom a krátkom randení s Jennifer Lawrence sa mal spevák zahľadieť do single Kate Hudson. Tá prežíva momentálne veľmi úspešné obdobie, venuje sa športu a synovi, čo sa odráža aj na jej vyžarovaní. Učarovala ním aj bývalému mužovi Gwyneth Paltrow?

Katie Holmes a Jamie Foxx

Kto by to len bol povedal! Títo hereckí kolegovia sa majú stretávať už takmer dva roky! O vzťahu však mlčia ako ryba vo vode. „Chodia spolu, no nemajú chuť to potvrdzovať,“ cituje zdroj z blízkosti dvojice OK! Magazín.

Miranda Kerr a Orlando Bloom

Z bývalých manželov sa mali stať priatelia s benefitmi. Napriek tomu, že sa v roku 2013 rozišli kvôli dlhodobému odlúčeniu, dnes má byť podľa serveru radaronline.com všetko inak. Dvojica si vraj opäť užíva poriadne horúce chvíľky!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus