Extravagantná víťazka reality šou dráždi telom: Postavička tejto sexi blondíny je čistou provokáciou!

Vždy povie, čo si myslí, aj keby ju to malo stáť sympatie ľudí. Nela Slováková si na svojej kontroverznosti postavila kariéru a vďaka nej žije život, po akom túžia tisíce žien.

Kontroverzná Nela rada provokuje outfitmi aj správaním

Kontroverzná Nela rada provokuje outfitmi aj správaním

Zdroj: instagram

"Som organizačný typ a veľký extrovert. Preto som sa asi aj prihlásila do televíznej súťaže Hotel Paradise, ktorú som aj vyhrala. Som kontroverzná a vždy poviem čo si myslím, aj keď sa to nie vždy všetkým páči. Preto ma ľudia buď majú alebo nemajú radi. Zlatú strednú cestu nevediem," píše na svojej oficiálnej stránke blondínka, ktorá si pred ústa servítku nedáva. Práve táto vlastnosť sa jej vraj v živote opláca a ľudia okolo nej vždy vedia, na čom sú.

Postavička ako lusk

Nela, ktorá si po výhre nechala zväčšiť poprsie, na svojej postave poriadne zamakala a dnes hrdo ukazuje telo, po akom túži každá žena. Výstavný zadoček, štíhle nohy a vyformované bruško obdivujú aj jej fanúšikovia, ktorí blondínke chvália postavu na sociálnej sieti dennodenne.

Nela si užíva svoj život plnými dúškami. "Teraz sa venujem svojej hostesingovej agentúre, fotomodelingu, občasným prehliadkam, aj keď za modelku sa rozhodne nepovažujem," píše svojská rodáčka z Brna na svojom profile. Dvadsaťpäťročná kráska sa nezabudne pochváliť ani nákladnými darčekmi a luxusným životom, na ktorý si podľa vlastných slov zarába sama. Nechýbajú drahé kúsky svetových návrhárov i sexi zvršky, ktorými rada provokuje. Nela má extravaganciu jednoducho v krvi!

Foto:
Instagram
Zdroj:
Bibi

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba