Presunúť na hlavný obsah

Nestarnúce štýlové Slovenky: Soňa Müllerová a Zora Czoborová môžu pokojne konkurovať aj mladším

Slovenské celebrity

Počas záverečného večera Bratislavských módnych dní sa to štýlovými Slovenkami len hemžilo. Nenechajte si ujsť prehliadku ich outfitov a vyberte ten NAJ!

Silvia Šarköziová

Cigánska diablica Silvia Šarköziová počas BMD ukázala, že napriek čierno-bielej kombinácii vyzerá sviežo a mladistvo. S postavičkou ako lusk jej tento outfit veľmi sadol.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová má zmysel pre eleganciu a inak to nebolo ani počas tohto večera. Rozšírené nohavice a asymetrický top z nej vykúzlili dámu v pravom slova zmysle.

Gabriela Drobová

Gabriela Drobová ako riaditeľka módnej televízie Fashion TV nesmie chýbať pri žiadnej módnej akcii. Zvolila ľahký biely kostým a top, doplnené hnedými doplnkami. Skvelý jarný look!

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková čoraz viac dokazuje, že v móde sa vyzná. Jej outfity sú nadčasové, elegantné a skvele jej sedia na figúru. Naozaj výborné.

Zora Czoborová

Fitneska Zora Czoborová vyzerá naozaj úžasne a to sa snaží využívať aj v rámci obliekania. Sequin sukňa midi dĺžky je veľkým hitom a teší náš, že Zora nabrala odvahu vniesť tento trend aj na slovenskú módnu scénu.

Barbora Franeková

Bývalá misska Barbora Franeková si na seba obliekla čierny elegantný outfit, ktorý doplnila o blazer v indiánskom štýle a strapcovú kabelku. Vidno, že módne trendy sleduje naozaj poctivo.

Jasmina Alagičová

Taktiež bývalá misska, ktorá sa dlho v spoločnosti neukázala, Jasmina Alagičová pútala pozornosť v oranžových šifónových šatách, ktoré túto snedú krásku dokonale rozžiarili.

Niki Lowrie

Modelka Niki Lowrie prináša na Slovensko kus sofistikovanosti so zahraničným nádychom. Jej vzhľad na BMD presne odráža sebavedomú, nezávislú ženu s jasnými cieľmi.

Soňa Skoncová

Modelka a moderátorka Soňa Skoncová sa tento raz ukázala v čisto elegantnom duchu. Pastelový odtieň jej svedčí a Soňa pôsobila naozaj ako zrelá žena.

Jana Tomas

Módna stylistka Jana Tomas je vždy svoja chodiaca reklama. Má výborný cit pre kombinovanie rôznych farieb, ale aj štýlov. 

Alžbeta Ferencová

Modelka, tanečnica a speváčka Alžbeta Ferencová stavila na romantický dievčenský look s dôrazom na nevinnosť. Tento štýl je ideálny na jarné dni.

Komu to podľa vás pristalo najviac?

spolu hlasovalo 1328 ľudí

Čítajte tiež:

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus