Presunúť na hlavný obsah

Osudové vzťahy podľa horoskopu: Znamenia odhalia, že to, s kým žijete, nie je niekedy ešte zárukou šťastného života

Partnerský horoskop

Do akej miery ste si istí, že váš partner je pre vás ten osudový? Ste tie, ktoré spoznali pravú lásku alebo vás čaká na ceste životom niečo lepšie...

Vodnár

Vodnárky nachádzajú skutočný poskoj a vyrovnanosť po boku staršieho, vyzretejšieho muža. Ak aj podľahnú mladšiemu alebo rovesníkovi, časom im na nich začnú prekážať normálne vlastnosti, až kým sa to nevystupňuje do neznášanlivosti. Zrelý muž jej vie poskytnúť toľko pozornosti, po koľkej túži.

Ryby

Sú dokonalé manipulátorky a preto sa im muž musí podriadiť, inak ich vzťah neprežije. Tieto ženy sú šťastné, keď môžu niekomu „rozkazovať“ a častokrát ich správanie nemusí byť hodné úcte k druhému. To, o čo prišli, zistia väčšinou až keď je neskoro. 

Baran

Ženy v znamení Barana sú častokrát vo vzťahu spokojné, no vzhľadom na ich sexuálne túžby cítia neustále potrebu po pozornosti iných mužov. Pokiaľ im muž nedopraje poriadnu nádielku intímnych radovánok, vytratí sa z nich pozitívna nálada, vášeň a oddanosť. Tie prebije nervozita a typickyé ženské vlastnosti, ktoré sú mužom proti gustu.

Čítajte tiež: Najväčší klamári podľa znamenia zverokruhu: Vodnár nás vodí za nos, Rak sa chytá do vlastnej pasce!

Býk

Býk potrebuje od muža stále cítiť, že mu na nej záleží. Malé gestá robia veľké činy. Očakávajú po svojom boku džentlmena, akého si vysnívali z romantických filmov. Realita je častokrát iná, no to neznamená, že muž, ktorého majú po svojom boku je zlý. Mali by si viac vážiť to, čo majú alebo mali.

Blíženci

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, ženy v znamení Blížencov sú neskrotné a neustále potrebujú v živote niečo spoznávať. Niekedy sa môže zdať, ako keby flirtovali s inými mužmi. Je to ale len spôsob, akým chcú zvýšiť svoj kredit u svojho partnera. V skutočnosti zostávajú verné, no nechcú pôsobiť prekuknuteľne a naivne.

Mohlo by vás zaujímať: Test: Prvé tri slová, ktoré uvidíte odhalia to, čo v sebe potláčate: Čo o vašom charaktere prezrádza vnútro?

Rak

Rak máva jedno z najharmonickejších manželstiev či vzťahov vôbec. Je nenáročný a možno práve preto si hľadá osobu, sebe podobnú. Nemá žiadne maniere, žije zo dňa na deň a možno práve vďaka tomu nemá čas na riešenie hlúpostí. Riadi sa heslom, že najkrajšie veci v živote nie sú veci.

Lev

Tieto ženy nerady zostávajú na ocot, pretože to vnímajú ako niečo menejcenné. Väčšinou svoju túžbu po normálnom vzťahu zakrývajú „vzťahmi na jednu noc.“ Vo vzťahu sú spokojné, ale všetko je to len o tom, čo si o nich pomyslia druhí. Ak by sa zamysleli nad tým, čo chcú ony samy, zistili by, že obyčajného muža, ktorý sa nepotrebuje ukazovať a ženu neberie len ako ozdobu.

Panna

Panna môže na mužov pôsobiť miestami naivne, no práve vďaka tomu u nich vyvoláva pocit a túžbu byť jej ochráncom. Väčšinou priťahuje silných, zabezpečených mužov, ktorí si ju vážia a nechcú po nej, aby sa zdierala. Len taký typ muža ju dokáže vnímať túto ženu ako nežnú bytosť. 

Váhy

Žena v znamení Váh chce byť pre svojho muža tou najlepšou manželkou a milenkou zároveň. Nepripustí, aby čo len na minútu zatúžil po inej a robí to veľmi rafinovane. Vie dokonale využiť svoje ženské zbrane na to, aby jej muž bol verný a to aj napriek tomu, že nie je dokonalá a ani sa na ňu nehrá. Muž po jej boku väčšinou spĺňa grécky ideál krásy.

Škorpión

Ženy narodené v znamení Škorpióna si idú za vytúženým cieľom a urobia všetko pre to, aby mali šťastnú rodinu. Nikdy však neviete, čo od nich môžete čakať. Muž môže mať pocit, že je pre ňu ideálny a všetko klape, no jedného dňa dostane zbohom. Nikdy nemáte pri nich istotu.

Strelec

Strelkyne sršia sexepílom a lásku na celý život od nich len zriedkavo treba čakať. Možno preto, že je prelietavá vyvoláva v mužoch pocit neustáleho dobýjania. Jej srdce si väčšinou získa ten, do koho by ste to vôbec nepovedali. Nejde o prvoplánového fešáčika, ale skôr o muža, ktorý vyčnieva z davu svojou inakosťou.

Kozorožec

Kozorožec buď miluje naplno, alebo sa nevie zamilovať vôbec. Túži po vysoko postavených mužoch, pretože tí sú zárukou jej bezpečia a šťastia. Pozor, nejde však o žiadnych pózerov, ale o mužov, ktorí majú svoju prirodzenú tvár a zmysel pre humor.

- Najčítanejšie -