Presunúť na hlavný obsah

Princeznička Kate Middleton a Williama spôsobila ošiaľ: Aký osud jej predpovedajú veštci?

Zahraničné celebrity

Najznámejšia princezná súčasnosti, Charlotte Elizabeth Diana, sa ešte len narodila a všetci už spriadajú teórie o tom, ako malá princezná ovplyvní zabehaný chod kráľovstva, či aká bude ona a jej osud.

Katine väčšie prsia, o niečo plnšie boky, mäkšie črty tváre a chuť na sladké síce napovedali, že vojvodkyňa porodí dcéru, ale aj tak bol príchod malej princeznej príjemným prekvapením. Svetlo sveta uzrela 2. mája bez väčších komplikácií a navštíviť ju prišli všetci členovia rodiny okrem jej strýka, princa Harryho, ktorý sa nachádzal v Austrálii, avšak pre hellomagazine.com sa vyjadril: „Nemôžem sa dočkať, keď sa zoznámim so svojou krásnou neterkou.“ Pri odchode z nemocnice v maminom náručí po boku otca davy zvedavých ľudí. 

Čo sprevádzalo príchod malej princeznej?

Tak krátko na svete a už taká populárna, nielen preto, do akej rodiny sa narodila, ale aj preto, že bola prvým kráľovským dieťaťom, ktorého príchod oznámili svetu prostredníctvom sociálnej siete Twitter. A z týchto správ sme sa dozvedeli aj to, že princezná malo o niečo menšiu hmotnosť ako jej brat. Hneď potom, ako William a Kate oficiálne predstavili verejnosti svoju dcéru na schodoch nemocnice, kde ich vítali stovky krajanov, sa Tower Bridge a London Eye kúpali v záplave ružového svetla na počesť narodenia princeznej rovnako ako kráľovná, ktorá sa tiež odela do ružovej. 

Predpovede nedali na seba dlho čakať

Mnohí sa predbiehajú v tom, aby prezradili svetu veštbu o živote princeznej, ktorá zahŕňa aj tieto tvrdenia: „Princezná bude mať silnú vôľu, slobodného ducha, a bude inovatívna“, tvrdia japonskí veštci pre japantimes.co.jp. Čínska veštkyňa Mak Ling - lik tvrdí pre ten istý portál, že bude mať aj veľmi umeleckého ducha, čo korešponduje aj s jej znamením býka „A preto sa nebude držať status qou, na rozdiel od svojho brata, ktorý bude viac rezervovaný a disciplinovaný“, dodáva na margo oboch kráľovských detí. Expert na feng shui Thierry Chow, zase hovorí, že kombinácia jej narodenia je veľmi silná a šťastná: „Bude na seba strhávať pozornosť, ale v dobrom. Môže byť preto pre svojich rodičov prínosom v rôznych aspektoch života, ale aj v práci, oblasti zdravotníctva, vo vzťahoch. A tiež by sa mohla ukázať aj ako veľký rečník“, čo vyplýva aj z priateľskej, pokojnej a príjemnej povahy býka.

Naviac, ženy v znamení býka majú aj silné ženské čaro, ktoré uplatňujú vo svojich profesiách. Nechajme sa teda prekvapiť, nakoľko sa budú veštby a vplyv znamenia zhodovať s realitou budúcnosti. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe