Presunúť na hlavný obsah

Slovenka s najdlhšími nohami sveta: Takto sa kráska, ktorú nám celý svet závidí, rokmi (ne)zmenila!

Slovenské celebrity

Prekrásna Adriana Sklenaříková Karembeu, najnovšie pani Ohanianová, zreje ako víno.

Štyridsaťtriročná modelka odjakživa patrila k najkrajším ženám sveta. Jej nekonečne dlhé nohy, prekrásna tvár a ukážkové telo z nej spravili fenomén, ktorý sa rodí len raz za čas.

Žiadaná

Talentovaná rodáčka z Bystrice, ktorá sa dohovorí plynule niekoľkými jazykmi, patrí do „zlatej“ éry modeliek, ktoré povýšili toto povolanie na sen každej ženy. Blond sexica bola neraz považovaná za najkrajšiu ženu sveta vôbec. Plavovlasá hviezda je roky uznávanou modelkou, ktorá všade, kam sa pohne, rozvíri záujem nielen médií, ale i širokej verejnosti. Na túto dominantnú gazelu sa totiž nedá  vynadívať!

Tvár podprsenky chce rodinu

Modelka s nohami merajúcimi stodvadsaťštyri centimetrov, dobyla svet ako tvár svetoznámej značky spodnej bielizne. Blondínka, po ktorej boku by sa chcel ocitnúť každý muž, po rozvode s futbalistom Christianom Karembeu, našla životné šťastie po boku podnikateľa marockého pôvodu, Andrého Ohaniana. S tým dokonca vraj usilovne pracujú na potomkovi. Že Adriana, ktorej vek absolútne neuberá na kráse, prežíva najšťastnejšie obdobie života, je vidieť na prvý pohľad!

Mohlo by vás zaujímať: Známe krásky, ktorým leží šoubiznis pri nohách:Tieto Slovenky a Češky dobyli svet!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe