Presunúť na hlavný obsah

Slovenky ukázali tip top postavičky: Krásky ohurujú výstavnými telami, rozhodnite, ktorá je najviac sexi!

Slovenské celebrity

Známe Slovenky sa predviedli v plavkách, pohľad na ne rozhodne stojí za to!

Romana Škamlová

Blondínka na svojej postave pravidelne „maká“, vďaka športu si vypracovala naozaj dokonalé telo. Vďaka jej podnikateľským aktivitám je často na cestách, kde si užíva slnko a more. Romane to pristane aj bez mejkapu, súhlasíte?

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Slovenka je kópiou známej speváčky: Z podoby týchto dvoch blond sexíc pôjdete do kolien!

Andrea Verešová

Mama dvoch detí, modelka Andrea Verešová, je vždy vo forme, na jej tele nenájdete žiadnu chybičku. Hnedovláska je preto vyhľadávanou tvárou plavkových kampaní, v ktorých vystavuje na obdiv figúru snov. 

Silvia Kucherenko

Pre krásnu Silviu sú plavky každodenným outfitom. Postavičku ako lusk predvádza v tých najekxluzívnejších kúskoch, v ktorých vynikne jej bronzová pokožka. Zmyselný pohľad a sexi krivky sú u modelky samozrejmosťou. Táto blondínka jednoducho vie, ako na to, súhlasíte?

Prečítajte si: Najlepšie oblečené Slovenky obhájili svoj status: Luxusná Kucherenko, decentná Verešová a iné ukázali štýl!

Barbora Škrtelová

Manželka nášho najúspešnejšieho futbalistu, je každé leto hviezdou pláže. Posledné modely dizajnérskych plaviek, vyšportovaná postava a krásne črty z nej robia kus, za ktorým sa musí obzrieť každý! 

Kristína Krajčírová

Úspešná modelka sa pýši luxusnou figúrou. Dlhé nohy, štíhly driek a pevné prsia ju predurčujú k tomu, aby svoje telo predviedla na pláži v plnej kráse.

Andrea Járová

Úspešná playmate žije za veľkou mlákou a plážový život si vie dokonale vychutnať. Pohľad na opálenú blondínku a jej vnady poteší nejedno oko!

Mohlo by vás zaujímať: Excentrická kráska sa zmenila na nepoznanie: Vďaka láske a slnku „obdarená“ blondínka prekvitá!

 

Ktorá známa kráska je podľa vás v plavkách najviac sexi?

spolu hlasovalo 1112 ľudí

- Najčítanejšie -