Presunúť na hlavný obsah

Milovaní i nenávidení: Tieto osobnosti, mútia vody slovenského šoubiznisu

Slovenské celebrity

Zbožňujeme ich, obdivujeme a občas im tak trochu závidíme. Osobnosti šoubiznisu Slovensko jednoznačne nenechávajú chladným. Túžite sa dozvedieť viac o tých naj? Komu prekáža sláva a kto sa nehanbí ukázať úplne všetko?

Zapojte sa a vyhrajte!

Sledujete dianie z oblasti šoubiznisu, kultúry či športu? Pomôžte nám aktualizovať katalóg osobností a môžeš získať balíček kozmetiky od redakcie Feminity. Informácie o osobnostiach nám posielajte na adresu redakcia@feminity.sk. Tie najzaujímavejšie odmeníme spomínaným darčekom.

Andrea Verešová

Andreu Verešovú do prvej súťaže krásy prihlásila jej sestra. Svetoznáma modelka tvrdí, že sa nikdy nepovažovala za typ vhodný na toto povolanie, no napriek vlastnému presvedčeniu sa jej podarilo očariť na všetkých frontoch. Andrea, ktorá sa aj po dvoch deťoch môže pýšiť dokonalou postavou, spolu s manželom Danielom Volopichom býva v luxusnom dome neďaleko Plzne.

Petra Polnišová

Nechýbalo veľa a Slovensko by o talentovanú herečku takmer prišlo. Petra Polnišová totiž po ukončení štúdia bábkoherectva na VŠMU zamierila do zahraničia, konkrétne do Británie a Talianska. Svoju náklonnosť k zahraničiu obľúbená humoristka dala jasne najavo aj keď sa dala dokopy so svojim partnerom Matthieuom, ktorý je pôvodom Francúz. Sympatická bacuľka s ním žije život plný spokojnosti a vychovávajú spolu dve deti.

Ján Koleník

Príťažlivý herec sa na Slovensku stal sexidolom, po ktorom túžia tisíce žien aj vďaka tomu, že účinkoval vo viacerých slovenských seriáloch. Ján Koleník sa činí takisto i v divadle, no na verejnosti ho vídať málokedy. Napriek obletovaniu ženami, priznáva, že je bez partnerky a súkromie si stráži.

Dominika Cibulková

Slovenská tenistka je skvelým príkladom spojenia talentu a krásy a všimli si to aj slovenské médiá. Dominika Cibulková, ktorá raketu do ruky prvýkrát chytila ako sedemročná, sa však ošiaľ okolo vlastnej osoby snaží nevnímať a sústrediť sa predovšetkým na tenis. Sexi športovkyňa nemá núdzu ani na lásku a po jej boku sa už vystriedalo viacero príťažlivých pánov.

Alexander Bárta

Herec s podmanivým pohľadom zvykne hrať lámača sŕdc a niet sa čomu čudovať, pretože práve takýto typ postavy mu sedí najviac. O tom, že nie je vôbec hanblivý svedčia aj zábery zo seriálu Doktori, v ktorom sa neostýchal ukázať úplne všetko. Alexander Bárta vyštudovať konzervatórium v Košiciach, pokračoval na VŠMU a počas kariéry pôsobil vo viacerých slovenských divadlách.

Nela Pocisková

Nela Pocisková sa napriek svojmu mladému veku stala osobnosťou, s ktorou treba rátať. Už ako štrnásťročná si totiž vyskúšala divadelné dosky v hlavnej úlohe muzikálu Neberte nám princeznú. Odvtedy svojim skvelým hlasom, talentom a krásou očarila už tisíce divákov i nejedného muža.

Adela Banášová

Charizmatická moderátorka, ktorú už snáď pozná celé Slovensko, začínala v rádiu. Adela Banášová sa ešte ako tínedžerka snažila preraziť v modelingu, no napokon v sebe objavila skutočný talent a už roky obohacuje slovenské vysielanie svojimi vtipnými a najmä trefnými poznámkami. Adela už dlhšiu dobu tvorí šťastný pár s tanečníkom Petrom Modrovským.

Vladimír Kobielsky

Sláva Vladimírovi Kobielskemu vôbec nie je pochuti. Herec sa totiž s enormným nárastom popularity spojeným s účinkovaním v slovenskom seriáli Panelák musí vyrovnávať. Podobne ako v kariére sa Vladovi darí aj v súkromí, je šťastne ženatý a s manželkou vychováva dve deti.

Soňa Müllerová

Soňa Müllerová sa preslávila ako hlásateľka a dnes sa môže pochváliť viacerými vlastnými šou. Bývalá manželka slovenského speváka Richarda Müllera, pre ktorú vek zjavne znamená len číslo, sa aj dnes sa môže chváliť sexi postavou i očarujúcim vzhľadom. Za skôr skvelý výzor moderátorka vďačí najmä pohybu a pozitívnemu prístupu k životu.

Filip Tůma

Na televíznych obrazovkách sa malý Filip objavil už ako šesťročný v detskej relácii Abeceda Harvepína. Odvtedy sa z Tůmu stihol stať úspešný operný spevák a obľúbený seriálový herec. Dnes sa môže chváliť množstvom divadelných úspechov ako i vzťahom s Nelou Pociskovou. 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus